„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Akademija vs Kauno autobusai (77:105)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2018 gegužės 10 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno autobusai“ „A“ lygoje finišavo iškovodami bronzos medalius

2018 gegužės 11 d., Penktadienis, 00:00 val., peržiūros: 298

Ketvirtadienį, gegužės 10 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „A“ lygos rungtynės, dėl trečiosios vietos, tarp – nominalių aikštelės šeimininkų „Akademija” bei svečių „Kauno autobusai“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau antroje rungtynių pusėje kur kas šviežesni atrodė svečiai, kurie ir laimėjo mažajame finale.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir įgijo nedidelį pranašumą. Vėliau „Akademija“ pradėjo strigti puolime, o „Kauno autobusai“ ir toliau be problemų rinko taškus, netrukus persvėrė rezultatą ir kiek pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:27. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Akademija“, kurie netrukus pavijo savo varžovus ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais bei pirmaujančios komandos šiose rungtynėse vaidmenimis. Viso kėlinio metu taškas į tašką žaidusios komandos beveik lygiosiomis išsiskyrė sužaidus du ketvirčius. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:41.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Kauno autobusai“, kurie uždarė visus kelius savo krepšio link, o patys liūto dalį taškų pelnė iš po krepšio, pasinaudodami ūgio pranašumu. Netrukus skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio. Tuomet dvi sėkmingas atakas surezgė aikštelės šeimininkai ir braukė savo atsilikimą iki penkių. Tačiau tuomet labai gerą atkarpą sužaidė svečių ekipa, kuri smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir netrukus įgijo jau 16-os taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką situacija „Akademijos“ ekipai nepagerėjo, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:76. Lemiamo ketvirčio metu „Kauno autobusai“ sėkmingai laikė pranašumą savo rankose ir nė neleido savo varžovams dar kabintis į kovą dėl pergalės. Likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas ir galiausiai „Kauno autobusai“ džiaugėsi sezoną užbaigdami pergale ir iškovodami trečiosios vietos medalius. Galutinis rungtynių rezultatas 77:105.

Audrius Juodelis („Kauno autobusai“):
“Tikėjomės geresnio rezultato, bet yra kaip yra. Trys rungtynės susidėliojo iš detalių, iš to, kiek susirenka žaidėjų. Antrąsias rungtynes prieš „Kauno TPMC“ laimėjom vienu tašku, o trečiąsias vienu tašku pralaimėjom. Tai paprasčiausiai pritrūko sezono pabaigoje šviežumo ir žmonių. Bet pusfinalio priešininkai šaunuoliai, verti būti finale ir belieka palinkėti tik geros kovos finale“.

Panašios naujienos:
„Kauno TPMC“ palaužė „Kauno autobusus“ ir keliauja į „A“ lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kauno autobusai“ pergalingai startavo B lygos pirmenybėse (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:06 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Kauno autobusai“ iššvaistė persvarą, bet pergalę savo rankose išsaugojo (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Kauno autobusai“ išlygino serijos su „Kauno TPMC“ rezultatą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)Net Prienų „Vytautą“ taškais aplenkę „Kauno autobusai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:54 val.)Geresnis puolimas leido „Kauno autobusai“ ekipai įveikti jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu