BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva vs Kauno TPMC (76:91)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 10 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno TPMC“atsilaikė prieš kovingai žaidusius „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“

2018 balandžio 10 d., Antradienis, 22:18 val., peržiūros: 862

Antradienį, balandžio 10 – ąją dieną, A. Sabonio centro salėje įvyko A lygos atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC“. „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“atrodė pranašesnė komanda pirmajame kėlinyje ir antrajame , bet trečiojo kėlinio pabaigoje „Kauno TPMC“ komanda, jau parodė savo užsispyrima ir persvėrė rezultatą ir turėtą pranašumą išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Rungtynių pradžioje į prieki išsiveržė „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“komanda. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ komanda, kurie įgijo dviejų taškų pranašumą. „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ pavyko padidinti savo rezultatą 27:21.

Antrajame kėlinį dar svečių komanda bandė pasipriešinti šeimininkams, bet sunkiai sekėsi, taigi kėlinį savo naudai laimėjo „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ komanda 47:40.

Trečiąjį kėlinį savo pranašuma jau rode „Kauno TPMC“ komanda, komadiškas darbas ir kelios greitos atakos padėjo įsiveržti į priekį 59:79.

Ketvirtame kėlinyje „Kauno TPMC“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir dar labiau padidino savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 76:91.

„Kauno TPMC“ komandos treneris A. Žadeikis: Mūsų pergalę lėmė paveluotas noras laimėti.

„Kauno TPMC“ atsilaikė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (85:74) (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Akademijos“ krizė gilėja ‒ šįkart nusileista užtikrintai žaidusiai BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva ekipai (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:47 val.)Permainingose rungtynėse „ASU ‒ Vytis 2“ neprilygo „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:35 val.)Sabonio KC – „ Liūtukas“ apgynė savo namų sienas prieš „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:35 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)