Kauno TPMC vs Huawei (80:79)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ inirtingoje kovoje pranoko „Hauwei“ krepšininkus

2017 gruodžio 22 d., Penktadienis, 00:39 val., peržiūros: 851

Ketvirtadienio vakarą Kauno TPMC didžiojoje salėje vyko B lygos reguliariojo sezono rungtynės, kuriose susitiko namie žaidę TPMC su svečiais „Huawei“​ Įnirtingose rungtynėse netrūko gražių epizodų. Pergalę pasiekti pavyko rungtynių pabaigoje persvarą išlaikiusiems šeimininkams.

​Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką. Komandos keitėsi greitomis atakomis. Po K. Gailiūno 4 iš eilės taškų TPMC įgijo 8 taškų persvarą (21:13). Tačiau pabaigą kiek geriau sužaidę svečiai po E. Jašinsko taiklaus tolimo metimo sušvelnino rezultatą. Po pirmojo ketvirčio rezultatas – 23:19.

​Antrasis rungtynių kėlinys vyko taip pat atkakliai. Komandos stengėsi įrodyti savo pranašumą. Nors ketvirtis ir prasidėjo 7 be atsako svečių taškais, tačiau taiklūs metimai neleido nei vienai komandai atsiplėšti. Po pirmosios rungtynių dalies rezultatas – 38:36.

Antroji rungtynių pusė žadėjo kovą iki pat paskutinės sekundės. Po D. Juknevičiaus taiklaus dvitaškio „​Huawei“​ išsiveržė į priekį (46:50). Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai spurtavo 10:0 bei po O.Kojenets dvitaškio įgijo 9 taškų pranašumą (63:54).

Ketvirtajame kėlinyje užvirė arši kova. Nors po E. Kulbokos taiklaus tritaškio metimo likus žaisti kiek mažiau nei 5 minutes TPMC įgijo 13 taškų pranašumą, tai jiems negarantavo ramios rungtynių pabaigos. Vos per kiek daugiau nei minutę svečiams pavyko sumažinti deficitą iki 3 taškų (76:73). Šio spurto iniciatorius – puikias rungtynes sužaidęs ir tempęs savo komandą į priekį K.Dimitrijevas. Tačiau nepalūžę ir savo pranašumą įrodę šeimininkai išsaugojo minimalią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 80:79.

„Kauno TPMC“ treneris A. Žadeikis:

„​Aš manau, kad ši pergalė turėjo būti lengvesnė. Mūsų kai kurie žaidėjai per daug nervinosi. Pabaigoje išlaikėme iniciatyvą ir tai lėmė pergalę, nors ji turėjo būti kur kas lengvesnė.“

„Huawei“ inirtingoje kovoje pranoko BC „Amber Grill“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)Solidžias rungtynes sužaidę „Kauno TMPC“ įveikė „ICE“ krepšininkus (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Kauno TPMC“ atsilaikė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (85:74) (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:33 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC“ įveikė „Huawei“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:57 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Huawei“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Akademija“ eliminavo „Huawei“ iš tolimesnės kovos (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)