DNC ‒ Sporto fėja vs Kauno autobusai (76:69)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 19 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Geležine gynyba, antroje rungtynių pusėje, pasižymėjusi „DNC ‒ Sporto fėja“ ekipa įveikė „Kauno autobusus“

2018 kovo 19 d., Pirmadienis, 22:26 val., peržiūros: 826

Pirmadienį, kovo 19 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „A“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „DNC – Sporto fėja“ bei svečių „Kauno autobusai“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek pranašesni atrodė svečiai, kurie susikrovė dviženklį pranašumą ir panašų jį išlaikė iki pat trečiojo kėlinio vidurio. Tuomet rungtynėse įvyko lūžis, aikštelės šeimininkų puolimas visiškai sustojo, o tuo pasinaudojo „DNC – Sporto fėja“ – įsiveržė į priekį ir nesidairė atgal.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa. Tempiama T. Rakausko, kuris smeigė keturis tolimus metimus, „Kauno autobusų“ ekipa įgijo jau dviženklį pranašumą sužaidus vos pusę ketvirčio. Vėliau „DNC – Sporto fėja“ ekipai pavyko pasigerinti savo situaciją tiek puolime, tiek gynyboje ir apkirpti savo atsilikimą perpus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:23. Antrojo kėlinio pradžioje svečių ekipa susigrąžino dviženklį pranašumą, bet tuomet abi ekipos pradėjo strigti puolime. Tuo pasinaudojo svečiai ir sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų, bet ketvirčio pabaigoje kur kas geriau atrodė “Kauno autobusai”, kurie pasinaudojo tuo, kad varžovai negrįžo į gynybą ir smeigė tris tolimus metimus, kurie leido susigrąžinti dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:43.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau vėliau šaltesnius nervus pademonstravo aikštelės šeimininkai ir pradėjo artėti prie savo varžovų labai sparčiai, o galiausiai ir išlygino rezultatą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 61:61. Lemiamo ketvirčio pradžioje, kaip ir trečiojo pabaigoje, komandos pradėjo žaisti labiau fizinį krepšinį ir tai atsispindėjo rezultate. Komandos nežaidė itin rezultatyviai, bet mažiau bėdų puolime turėjo „DNC – Sporto fėja“, kuriai pavyko įgyti septynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai ir toliau demonstravo titanišką gynybą, o susikrautą pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 76:69.

Ignas Grigaravičius („DNC – Sporto fėja“):
“Pergalę nulėmė šaltas protas, ypač antroje rungtynių pusėje. Susistygavom gynyboj, ramiai sustojom ir protingai atakas darėm. Metimų visų gal nesumetėm, bet kiek sumetėm, tiek užteko. Varžovai nebuvo nusiteikę, matėsi iš jų pusės. Mes šiandien labiau norėjom laimėti“.

Antroje rungtynių pusėje „DNC ‒ Sporto fėja“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (112:93) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:31 val.)Antrąją rungtynių pusę užtikrintai sužaidę „DNC ‒ Sporto fėja“ įveikė „Huawei“ (96:65) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Kauno TPMC“ pirmose pusfinalio rungtynėse įtikinamai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 01:33 val.)Puikią gynybą pademostravę BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:05 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)Taškų lenktynėse ‒ „DNC ‒ Sporto fėjos“ pergalė (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:05 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ ir žengia į A lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)