LSMU vs Šilainiai (83:79)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2019 balandžio 27 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„LSMU“ iškovojo „30+“ lygos bronzos medalius

2019 balandžio 27 d., Šeštadienis, 18:11 val., peržiūros: 574

Šeštadienį, balandžio 27 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos rungtynės dėl trečiosios vietos, kuriose susitiko nominalūs aikštelės šeimininkai „LSMU“ bei svečiai „Šilainiai“. Į šias rungtynes šeimininkai susirinko tik penkiese ir rungtynių pradžioje susidūrė su sunkumais, tačiau antroje rungtynių pusėje jie pademonstravo širdį ir charakterį bei sezoną užbaigė aukšta nata.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir skaičiavo jau aštuonių taškų pranašumą. Vėliau “Šilainiai” nemažino apsukų ir įgijo jau dviženklį pranašumą, tačiau ketvirčio pabaigoje, “LSMU” ekipa sugebėjo kiek sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:26. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepasikeitė. Ketvirčiui einant į pabaigą, P. Kleizos tempiama „LSMU“ ekipa pradėjo dažniau atakas užbaigti taikliais metimais ir dar labiau priartėjo prie savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:41.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „LSMU“ ekipa, kuri nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime, pataikė keturis tritaškius per tris minutes ir jau patys perimė rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Vėliau „Šilainių“ ekipa pasidavė provokacijoms, buvo nubausti dvejomis techninėmis pražangomis ir likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai nepaleido rungtynių kontrolės iš savo rankų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 67:62. Lemiamo ketvirčio metu „LSMU“ ir toliau sėkmingai laikė nedidelį pranašumą savo rankose ir likus žaisti keturias minutes, įgijo rekordinį jiems, septynių taškų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką „Šilainiai“ daugiau dėmėsio skyrė kalboms su teisėjais ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams. „LSMU“ iškovojo puikią pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 83:79.

„LSMU“ iškovojo triuškinamą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)„LSMU“ paskutinėmis sekundėmis iškovojo pergalę ir pratęsė aštunfinalio seriją (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:28 val.)„LSMU“ po pratęsimo nusileido „Siusk.lt“ (74:87) (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:07 val.)„LSMU“ lengvai įveikė „Sporto manija“ (96:59) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Sporto manija“ užtikrintai įveikė „Šilainius“ pusfinalio starte (2019 balandžio 16 d., antradienis, 19:09 val.)P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 20:48 val.)