Dumblas vs DNC prekyba (84:96)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 13:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC prekybos“ tritaškiai pražudė „Dumblą“

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 14:28 val., peržiūros: 779

Lapkričio 4 dieną, 13:10 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir „DNC prekyba“ (svečiai). „DNC prekyba“ nors susirinko tik šešiese, tačiau pirmavo praktiškai visą laiką, o nesibaigiantys tolimi metimai leido pasiekti daugiau nei dvidešimties taškų persvarą. Paskutinės rungtynės tebuvo formalumas ir „Dumblui“ pavyko kiek priartėti 84:96 (19:27, 23:16, 15:36, 27:17).

Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė „DNC prekyba“ komandos žaidėjai, kurie vos gavę progą stengėsi atakuoti iš tolimų distancijų ir tai darė labai užtikrintai. Nors „Dumblo“ puolimas nebuvo prastas, bet komanda prastai tvarkėsi gynyboje ir jų deficitas pasiekė dešimt taškų. Tačiau atrame kėlinuke „Dumblui“ pavyko atsitiesti ir netgi išlyginti žaidimą. Po dviejų kėlinukų tik minimaliu skirtumu pirmavo „DNC prekyba“ 42:43.

Lemiamas buvo trečiasis kėlinukas, dabar „DNC prekyba“ sugebėjo pataikyti kone viską, krito net ir skuboti ar itin sudėtingi tritaškiai, o per kėlinuką komanda surinko net 36 taškus. „Dumblo“ deficitas perkopė dvidešimties taškų ribą ir likęs laikas tebuvo formalumas. Šeimininkai kiek priartėjo, bet pergalės tikėtis negalėjo. „DNC prekyba“ ramiai užbaigė susitikimą ir laimėjo rezultatu 84:96.

Donatas Budginas („DNC prekyba“):

„pirmos varžybos, buvo geras žaidimas nors susirinkome tik šešiese iš aštuoniolikos“.

„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)„DNC prekyba“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„DNC prekyba“ užtikrintai įveikė „Siusk.lt“ krepšininkus (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 22:23 val.)„DNC prekyba“ atsirevanšavo „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:16 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „LSMU“ krepšininkus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:09 val.)„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Agentus“ pasipriešinimą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 18:55 val.)„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)„Agentus“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš „Dumblas“ (59:73) (2019 sausio 10 d., ketvirtadienis, 19:44 val.)„DNC prekyba“ iškovojo pergalę prieš nepilnai susirinkusius „LSMU“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:54 val.)