UNO vs Šernai (74:68)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po permainingos ir atkaklios kovos pergalę pasiekė „UNO“

2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 22:31 val., peržiūros: 729

Gruodžio 5 dieną, 20:25 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „UNO“ (šeimininkai) ir „Šernai“ (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, komandos ilgą laiką žaidė itin lygiai, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis. „UNO“ sėkmingiau sužaidė lemiamomis atakomis ir laimėjo susitikimą rezultatu 74:68 (19:14, 20:21, 18:23, 17:10)

Rungtynes abi komandos pradėjo dideliu tempu, žaidėjai dažnai vos gavę progą atakuodavo, nors metimai ir nebuvo itin taiklūs, bet dažnai mesdami krepšininkai vis viena susirinko savo taškus ir rungtynės buvo pakankamai rezultatyvios. Pats žaidimas vyko kiek permainingai, nors dažniau priekyje ir išliko „UNO“. Artėjant ilgajai pertraukai abi komandos prisirinko pražangų, padaugėjo baudos metimų, o po dviejų kėlinukų priekyje vis dar buvo „UNO“ 39:35.

Antroje rungtynių dalyje komandos liko ištikimos sau ir žaidimas vis dar buvo atkaklus. Visas trečiasis kėlinkas buvo labai lygus ir komandos žaidė taškas į tašką. Vis tik ketvirtojo kėlinuko metu ėmė ryškėti „Šernų“ pranašumas. Jiems pavyko vis dažniau išlikti priekyje ir susikrauti nedidelį, maždaug 6-8 taškų pranašumą. Tačiau rungtynių eiga pasikeitė dar kartą ir tai įvyko paskutinėmis minutėmis. „Šernai“ tarsi sustojo, o „UNO“ nepastebimai išlygino rezultatą, negana to jie pridėjo ir dvitaškį su pražanga, bei taip nutolo 3 taškais. „Šernai“ griebėsi pražangų taktikos, tačiau patys nesugebėjo užpulti ir viską prarado per paskutines minutes. „UNO“ įrodė, jog visad reikia kovoti iki galo ir laimėjo susitikimą rezultatu 74:68.

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „UNO“ krepšininkams (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:07 val.)P. Balčiūno vedama „Siusk.lt“ komanda įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.),,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)Tritaškiais varžovus žudę „Agentus“ lengvai įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:37 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)„LSMU“ paskutinėmis sekundėmis iškovojo pergalę ir pratęsė aštunfinalio seriją (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:28 val.)