Siusk.lt vs Agentus (58:67)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 15 d., Penktadienis, 18:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Agentus“ įveikė „Siusk.lt“ (67:58)

2019 kovo 15 d., Penktadienis, 21:05 val., peržiūros: 589

Kovo 15d., Penktadienį, 18:40val., Jachtklube įvyko 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių, pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Siusk.lt“ ir svečiai – „Agentus“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova taškas į tašką, įpusėjus pirmąjam ketvirčiui 7 taškų atkarpą surengęs D.Marčauskas išvedė šeimininkus į priekį 11:7, o likusią kėlinio dalį ekipos žaidė itin nerezultatyviai ir pirmasis kėlinys užsibaigė lygiai – 12:12. Antrojo kėlinio pradžioje keletą sėkmingų atakų tolimais metimais surengę „Agentus“ išsiveržė į priekį 8 taškais (16:24), tačiau pirmosios rungtynių pusės pabaigoje „Siusk.lt“ krepšininkai sumažino atsilikimą – 23:26.

Antroji rungtynių dalis vėl prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau pirmaujančios ekipos vaidmenį sėkmingai išlaikė „Agentus“. Trečiąjame ketvirtyje siautė svečių atakuojantis gynėjas T.Augutis, kuris per trečiąjį kėlinį pelnė net 14 taškų ir „Agentus“ kėlinį užbaigė turėdami 7 taškų pranašumą – 39:46. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko padidinti persvarą iki 12 taškų (41:53). Kėlinio pabaigoje „Siusk.lt“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų, tačiau solidžiai žaidę „Agentus“ nepaliko šansų kovingai žaidusiems šeimininkams ir iškovojo pirmąją serijos pergalę – 58:67 (12:12, 11:14, 16:20, 19:21).

Permainingose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Uno“ (78:66) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Šernus“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 19:08 val.)Tik po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC Prekybą“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 19:03 val.)Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ susitvarkė su „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:34 val.)Tritaškiais varžovus žudę „Agentus“ lengvai įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:37 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Šernai“ nepasipriešino „Siusk.lt“ (65:84) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:47 val.)„LSMU“ po pratęsimo nusileido „Siusk.lt“ (74:87) (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)