Dumblas vs Šilainiai (87:72)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ įveikė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą

2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 16:03 val., peržiūros: 554

Sekmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Dumblas“ ir svečių teisėmis atvykę „Šilainiai“. Pirmajame susitikime „Šilainiai“ įveikė varžovus.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, ekipoms prireikė laiko, kol atsidarė taškų kraitį ( 9:10). Toliau tarp komandų vyko atkakli kova ir ne vienai nepavyko įrodyti savo pranašumo , kur skyrė vienas metimas ( 23:19). Antrame ketvirtyje „Dumblas“ toliau strigo gynyboje, o „Šilainiai“ demonstravo puikų pataikymą iš tolimos distancijos ( 25:29). Po minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkai puikiai išlipo iš duobės, kur puolime sužaidė kaip iš natų ir susikrovė 4 taškų pranašumą – 43:39

Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ surengė sausą atkarpą 7:0 ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Šeimininkai tik penktą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus, tačiau pavyko atrasti savąją žaidimą ir rezultatas vėl tapo lygus ( 51:51). Per likusį laiką „Dumblas“ neapleido lyderio vaidmens bei išlaikė susikrautą pranašumą ( 60:55). Lemiamame kėlinyje „Dumblas“ toliau statėsi rimtus pergalės pamatus, o „Šilainiams“ nepavyko kilti į šturmą ir „Dumblas“ išlygino serijos rezultatą – 87:72 (23:19, 20:20, 17:16, 27:17)

„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Sporto manija“ užtikrintai įveikė „Šilainius“ pusfinalio starte (2019 balandžio 16 d., antradienis, 19:09 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir keliauja į finalą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 19:14 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)„Baltic Transline“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 21:30 val.)„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Agentus“ lengvai įveikė minimaliai susirinkusius „Šilainius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:15 val.)„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)Su trigubu dubliu flirtavęs R. Trepočka atvedė „Šilainius“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ penketą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)