Agentus vs Siusk.lt (74:87)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Siųsk.lt“ pergalingai pradėjo 30+ lygos pirmenybių startą

2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 19:10 val., peržiūros: 670

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių startas, kur jėgas surėmė „Agentus“ ir svečių teisėmis atvykę „Siųsk.lt“.

Rungtynes prasidėjo taškas į tašką, tačiau puolime užtikrinčiau atrodė „Siųsk.lt“, kurie greitai susikrovė pranašumą. „Agentus“ toliau niekaip nesisekė įveikti varžovų zoninės gynybos ir svečiai išlaikė pranašumą. Likus žaisti dvi minutes M.Galinio pastangomis skirtumas ištirpo dvigubai. Antrame kėlinyje „Siųsk.lt“ įjungė aukštesnę pavarą ir greitai atitolo nuo varžovų ,kur dviženklį pranašumą išlaikė iki kėlinio pabaigos – 32:44.

Po ilgosios pertraukos R.Mickevičius smeigė tritaškių metimų, kur „Siųsk.lt“ ekipa buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 42:47). Vis dėlto, D. Marčausko ir M. Ručinsko duetas žaidė nesustabomai , kur buvo tikra bėda varžovams ( 72:54). Ketvirtame kėlinyje „Siųsk.lt“ neišbarstė susikrauto pranašumo, o šeimininkams .tiesiog, pritrūko kvapo ( susirinko tik šešiese). „Siųsk.lt“ iškovojo pergalę, rezultatu – 74:87 (21:25, 11:19, 22:28, 20:15)

Po laimėtų rungtynių „Siųsk.lt“ ekipos treneris, M.Čižas, teigė:

„Naujas sezonas, tačiau tos pačios problemos. Susirinkome tik šešiese, tačiau visai neblogai sužaidėme puolime, kur įmetėme 87 taškus, o gynyboje dar yra, kur tobulėti“

„Siusk.lt“ po nelengvos kovos palaužė „Agentus“ penketuką (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Sporto manija“ lengvai patiesė „Agentus“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 18:48 val.)„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Agentus“ lengvai įveikė minimaliai susirinkusius „Šilainius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:15 val.)„DNC prekyba“ įveikė „Agentus“ ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Agentus“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš „Dumblas“ (59:73) (2019 sausio 10 d., ketvirtadienis, 19:44 val.)P. Balčiūno vedama „Siusk.lt“ komanda įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)Tik po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC Prekybą“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 19:03 val.)