Baltic Transline vs Julijanava (suspenduota. skola) (60:71)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Julijanava“ sezoną pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 20:32 val., peržiūros: 725

Sekmadienį, lapkričio 4 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Baltic Transline“ bei svečių „Julijanava“ krepšininkų. Abiem ekipom tai buvo startas šiame sezone.

Rungtynių pradžioje „Baltic Transline“ spurtavo 9:2. Bet E. Čižinausko ir R. Vainikevičiaus tikslūs metimai sumažino šeimininkų pranašumą iki 16:14.

Antrajame kėlinuke po penkių iš eilės T. Gaurilčiko taškų šeimininkai nutolo 25:20. Visgi, tada E.Čižinauskas smeigė du tritaškius, po krepšiu puikiai sužaidė T.Navickas, o „Julijanava“ perėmė iniciatyvą ir laimėjo pirmąją rungtynių pusę 29:38.

Trečiasis kėlinukas abiems ekipoms klostėsi labai sunkiai puolime, bet „Julijanavai“ pavyko išlaikyti turėtą devynių taškų pranašumą 39:48.

Ketvirtą kėlinuką „Baltic Transline“ pradėjo spurtu, po kurio priartėjo iki 47:52. Bet tada vėl darbo ėmėsi E.Čižinauskas bei T.Navickas, kurių rezultatyvus žaidimas vėl leido svečiams padidinti savo pranašumą iki dviženklio ir triumfuoti šioje dvikovoje. Galutinis susitikimo rezultatas 60:71 (16:14, 13:24, 10:10, 21:23).

E.Čižinauskas („Julijanava“):

„lygių varžovų dvikova. Bet buvome šiandien šiek tiek stipresni.“

„Agentus“ tritaškiai nukalė nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)V. Šimaitis atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)„Julijanava“ komandai nepavyko pasipriešinti „Šernai“ komandai (2018 lapkričio 24 d., šeštadienis, 22:41 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)Su trigubu dubliu flirtavęs R. Trepočka atvedė „Šilainius“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ penketą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:15 val.)