LSMU vs Siusk.lt (74:87)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU“ po pratęsimo nusileido „Siusk.lt“ (74:87)

2018 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 23:56 val., peržiūros: 670

2018 gruodžio 16 d., Sekmadienį, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje įvyko 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių varžybose kuriuose susitiko šeimininkai „LSMU“ prieš svečius „Siusk.lt“.

Varžybas prasidėjo apylygiai, neivienai komandai iškarto nepavyko parodyti ženklaus pranašumo (12:12). „LSMU“ komanda kiek geriau užbaigė kelinį, kas jiems leido turėti minimalią persvarą po pirmojo kėlinio (21:20).

Antrąjį kėlinį kiek geriau pradėjo šeimininkai, kuriems greitai pavyko įgyti 8 taškų pranašumą (31:23). Visgi svečiai nesiruošė pasiduoti ir greitai atstatė pusiausvyrą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo (31:23).

Trečiajame kėlinyje ilgesnį suoliuką tūrėję „Siusk.lt“ krepšininkai nusprendė pradėti kibiau gintis, bet taiklių tritaškių metimų dėka šeimininkai neleido varžovams pabėgti ir po trijų kėlinių atsilikinėjo keliais taškais (48:52).

Ketvirtajame kėlinyje „LSMU“ komanda pataikė keturis tritaškius metimus kas buvo leide įgyti 6 taškų pranašumą (66:60), visgi kėlinį protingiau užbaigė „Siusk.lt“ kurie po taiklaus D. Marčausko dvitaškio sugebėjo išplėšti pratęsimą (69:69).

Tik penkiese į varžybas susirinkę šeimininkai neberado jėgų pratęsimui ir nespėję paskui varžovų greitas turėjo pripažinti svečių pergalę rezultatu 74:87 (21:20, 14:14, 13:18, 21:17, 5:18).

„Siusk.lt“ komandos žaidėjas M.Čižas:

Varžovai negausiai susirinko, mūsų buvo truputį daugiau, pradėjome gerai, bet paskui sustojome.Pratęsimą ištempė Š. Kenstavičiaus techninė pražanga, po jos komanda atsigavo ir pratęsime jau problemų nebuvo.

„Šernai“ nepasipriešino „Siusk.lt“ (65:84) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Sporto manija“ nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:48 val.)„LSMU“ lengvai įveikė „Sporto manija“ (96:59) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:36 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Agentus“ įveikė „Siusk.lt“ (67:58) (2019 kovo 15 d., penktadienis, 21:05 val.)„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)„DNC prekyba“ užtikrintai įveikė „Siusk.lt“ krepšininkus (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 22:23 val.)P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 20:48 val.)„LSMU“ antroje rungtynių pusėje palaužė „UNO“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 19:12 val.)