DNC prekyba vs Sporto manija (75:73)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC prekyba“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Sporto manijos“ penketuką

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 720

Sausio 6 d., sekmadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „DNC prekyba“ (5/1) ir svečiai – „Sporto manija“ (2/6).

Rungtynės prasidėjo apylygiai, tačiau kėlinuko antroje pusėje V. Miliuko metimai leido „Sporto manijai“ pirmauti ir laimėti pirmąjį ketvirtį 15:19.

Antrojo kėlinio pradžioje „DNC prekyba“ tolimais metimais perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmavo 30:26. Bet į tai „Sporto manija“ atsakė penkiais tolimais tiksliais metimais, šeimininkams neleido pelnyti nė taško ir po dviejų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą 30:43.

Trečiajame kėlinyje po V. Peseckio ir U. Drulios metimų „Sporto manija“ nutolo iki 35:53. Bet antroje kėlinuko pusėje pasijautė svečių ekipos krepšininkų nuovargis, kuo pasinaudojusi „DNC prekyba“ priartėjo iki 50:58.

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai iškart rovė į priekį ir po kelių minučių jau buvo lygu 60:60. Bet tada po tritaškį pataikė V.Miliukas ir U.Drulia ir likus trims minutėms 66:70 priekyje buvo „Sporto manija“. Visgi, klaidos lemiamomis akimirkomis neleido svečiams laimėti. Galutinis susitikimo rezultatas 75:73 (15:19, 15:24, 20:15, 25:15).

„DNC prekyba“ užtikrintai įveikė „Siusk.lt“ krepšininkus (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 22:23 val.)„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Agentus“ pasipriešinimą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 18:55 val.)„LSMU“ lengvai įveikė „Sporto manija“ (96:59) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:36 val.)„DNC prekyba“ įveikė „Agentus“ ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 21:20 val.)„UNO“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Sporto Manijos“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:27 val.)„DNC prekyba“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Dumblas“ turėjo lengvą treniruotę su „Sporto manija“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:30 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „LSMU“ krepšininkus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:09 val.)