Dumblas vs Šilainiai (69:77)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 13:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

18 taškų deficitą panaikinę „Šilainiai“ palaužė „Dumblo“ krepšininkus

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 14:39 val., peržiūros: 514

Sausio 6 dieną, 13:10 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai). „Dumblo“ krepšininkai šiandien sugebėjo iššvaistyti net 18 taškų pranašumą, kurį buvo pasiekę trečiojo kėlinuko metu, o „Šilainiai“ pademonstravo, jog komanda turi tvirtą charakterį ir sugeba atsitiesti. Susitikimas baigėsi rezultatu 69:77 (17:17, 21:15, 19:18, 12:27).

Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė šeimininkai, kurie nors ir ne itin gerai žaidė puolime, tačiau gynyboje ilgą laiką labai sėkmingai saugojo savo krepšį. Kėlinukui įpusėjus „Šilainių“ deficitas siekė 8 taškus ir komanda paprašė pertraukėlės. Nuo to momento jų žaidimo kreivė jau tik kilo aukštyn ir vos per keletą minučių jie panaikino atsilikimą. Per likusį laiką iki pat ilgosios pertraukos komandos žaidė itin lygiai ir tik kelios paskutinės sėkmingos atakos, bei metimas su sirena leido vėl nutolti „Dumblui“ 38:32.

Po ilgosios pertraukos „Dumblas“ sužaidė nuostabią atkarpą ir tolimais metimais bei greitomis atakomis nutolo, kol vienu metu skirtumas šoktelėjo net iki 18 taškų ribos. Tačiau tuomet komanda visiškai atsipalaidavo, žaidėjai ėmė mėtyti sunkius ir nepašuostus metimus ir dar to pačio kėlinumo metu „Šilainiai“ priartėjo. Negana to svečiai išliko kantrūs ir ketvirtame kėlinuke jiems pavyko sugražinti intrigą. Nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis, „Šilainiams“ pavyko sumesti itin svarbius metimus ir taip užtvirtinti pergalę rezultatu 69:77.

Vitoldas Kapočius („Šilainiai“):

„didelį deficitą panaikinti ir pergalę iškovoti mums padėjo laiku pakeista gynybos sistema“.

„Šilainiai“ neturėjo vargo su „LSMU“ krepšininkais (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:54 val.)„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir keliauja į pusfinalį (2019 balandžio 09 d., antradienis, 20:27 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ susitvarkė su „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)„DNC prekybos“ tritaškiai pražudė „Dumblą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 14:28 val.)„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)