UNO vs Baltic Transline (67:88)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

,,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus

2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 23:11 val., peržiūros: 736

Trečiadienį, vasario 27 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko ,,30+“ lygos antrojo turo B progrupio rungtynės tarp šeimininkų „Uno‘‘ bei svečių- „Baltic Transline“ krepšininkų. Gerą dvitaškių taiklumą pademonstravę svečiai, šventė pergalę, rezultatu: 67:88 (13:24, 16:25, 24:18, 14:21).

Pirmas kėlinys pasižymėjo apyligiu žaidimu. Abejos komandos keitėsi sekmingais metimais. Komandos kovėsi taškas į tašką. Įpusėjus pirmam kėliniui, „Baltic Transline“ peremė iniciatyvą ir po dviejų taiklių A. Keršio tritaškių, rezultatas buvo plius dvylika (7:19) – svečių naudai. Persvarą laikę svečiai, neleido prisivyti ir po pirmojo kelinio rezultatas buvo (13:24) – „Baltic Transline“ komandos naudai. Antrajame kėlinyje, „Uno“ krepšininkai nerado priešnodžių prieš K. Kaupą, kuris įmetė tris dvitaškius paeiliui ir padėjo svečiams didinti turėtą pranašumą. Ir toliau sėkmigai taškus rinkę svečiai po dviejų kėlinių, turėjo užtikrintą persvarą (29:49).

Antrosios rungtynių pusės pradžioje netrūko rezultatyvumo: A. Olberkio ir A. Okulič-Kazarino tandemas bandė užvesti komandos draugus kartu pelnydami 18 taškų trečiajame kėlinyje, taip leisdami „Uno“ krepšininkams sumažinti skirtumą iki minus keturiolikos. Ketvirtas kėlinys prasidėjo puikiu A. Olberkio žaidimu. Devynis taškus iš eilės pelnęs krepšininkas, leido šeiminkams sumažinti skirtumą iki minus devyniu, bet, po minutės pertraukėlės, su įtampa susitvarkę „Baltic Transline“ krepšininkai, vedami A. Keršio, K. Kaupo, T. Viršilo rezultatyvaus žaidimo, šventė pergalę, rezultatu (67:88).

Šiuo metu B pogrupyje „Baltic Transline“ su keturiomis pergalėmis ir vienuolika pralaimėjimų rikiuojasi penkti, tuo metu „Uno“ krepšininkai, su penkiomis pergalėmis ir vienuolika pralaimėjimų užima ketvirtą vietą.

Be keitimų žaidę „Baltic Transline“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agentus“ (61:60) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:52 val.)Baltic Transline įveikė Šernai pasipriešinimą (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Sporto Manijos“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:27 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „UNO“ krepšininkams (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)„LSMU“ iškovojo triuškinamą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Agentus“ tritaškiai nukalė nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)V. Šimaitis atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)