LSMU & Statybų vizija vs Baltic Transline (78:73)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 15 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU & Statybų vizija“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2017 spalio 15 d., Sekmadienis, 21:04 val., peržiūros: 928

Spalio 15 dieną, LSMU veterinarijos akademijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „LSMU & Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „Baltic Transline“ (svečiai). Nors didžiąją rungtynių dalį rungtynes kontroliavo ir maždaug 10 taškų pranašumą savo rankose išlaikė „LSMU & Statybų vizija“ žaidėjai, tačiau einant paskutinėms ketvirtojo kėlinuko minutėmis svečiai pagaliau išlygino rezultatą ir per pagrindinį laiką nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo. Papildomo laiko metu „Baltic Transline“ puolimas visiškai užstrigo, tuo pasinaudoję šeimininkai nutolo ir daugiau pranašumo nebeiššvaistė. Susitikimas baigėsi rezultatu 78:73 (19:15, 23:23, 20:17, 9:16, 7:2).

Rungtynių starte daug užtikrinčiau atrodė „LSMU & Statybų vizija“ ekipa, skirtumas tarp komandų gana greitai išaugo, o klaidose skendę svečiai tik akimis palydėjo tolstančius varžovus. „LSMU & Statybų vizija“ gana nesunkiai pasiekė dviženklį pranašumą, bet tuomet prabilo „Baltic Transline“ snaiperiai ir būtent tolimų metimų dėka komanda sugrįžo į rungtynes. „LSMU & Statybų vizija“ vis dar išlaikė persvarą savo pusėje, bet žaidimas jau buvo kur kas atkaklesnis ir prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai tikrai negalėjo jaustis saugiai 42:38.

Po ilgosios pertraukos „LSMU & Statybų vizija“ vis dar išlaikė pranašumą savo pusėje, skirtumas svyravo maždaug ties 10 taškų atstumu, bet „Baltic Transline“ tikrai turėjo potencialo kovoti dėl pergalės. Svečių kibi gynyba ir perimti kamuoliai leido jiems net 3 kartus rungtynėse išprovokuoti varžovų nesportines pražangas ir tai buvo vienas faktorių, kuris padėjo priartėti ir išsilaikyti intrigai iki pat galo. „LSMU & Statybų vizija“ likus žaisti vos kelias minutes visiškai prarado pranašumą ir rezultatas tapo lygus. Per likusį laiką komandos keitėsi netaikliais metimais, o pagrindinis laikas baigėsi esant lygiam rezultatui 71:71.

Pratęsimo metu žaidimas buvo itin nerezultatyvus, krepšys svečiams buvo tarsi užrištas, jie prametė daugybę tritaškių metimų, kurie nesunkiai galėjo pakeisti rungtynių eigą. Tuo tarpu „LSMU & Statybų vizija“ nors ir sunkiai, bet sugebėjo nutolti, kol galiausiai pergalė jau buvo jų rankose. Susitikimas baigėsi sudėtinga šeimininkų pergale, rezultatu 78:73.

„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nepaliko vilčių „Šilainiai“ (83:58) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:57 val.)Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:27 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.) LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)N. Sivolovo metimas rungtynėse prieš „LSMU & Statybų viziją“ išplėšė pergalę „Agentus“ ekipai (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)„LSMU & Statybų vizija“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 23 d., penktadienis, 20:49 val.)„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 21:27 val.)