Šernai vs Kauno savivaldybė & Policija (54:89)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“

2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 22:41 val., peržiūros: 896

Pirmadienį, kovo 26 – ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centre, susitiko „30+“ lygos komandos „Šernai“ (šeimininkai) ir „Kauno savivaldybė & Policija“ (svečiai). Komandos šį vakarą stojo žaisti pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo kėlinio pabaigoje pradėjo ryškėti svečių pranašumas. Nors šeimininkai dar trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje rodė dantis, tačiau šiandien laimėti labiau nusiteikę „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime ir rinko taškus. Tuo tarpu šeimininkai ekipa atrodė išsiblaškiusi, dažnai klydo puolime ir netrukus komandas skyrė jau devyni taškai. Bet kėlinio pabaigoje kur kas geriau atrodė “Šernai” ir sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:18.

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo išlygindami rezultatą, tačiau vėliau jie vėl pradėjo dažnai klysti ir tai leido „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipai užbaiginėti sėkmingai atakas greitajame puolime. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, bet šeimininkams nepavyko sumažinti rezultato. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:42.

Po ilgosios pertraukos „Kauno savivaldybė & Policija “ toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo 36:68.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „Kauno savivaldybė & Policija “ iškovos triuškinančią pergale, rezultatu 54:89.

„Kauno savivaldybė & Policija “ komandos treneris G.Rūkas: Mūsų pergalę lėmė, kad atėjome labiau pasiruošę ir labiau norėjome laimėti.

„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „Šernai“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)Pirmame kėlinuke atsiplėšusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:57 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvokai įveikė negausiai susirinkusius varžovus (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:29 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)Šaltesnius nervus rungtynių pabaigoje išlaikiusi „Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nepasipriešino „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (62:85) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:30 val.)