Šilainiai vs Agentus (67:70)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įtemptoje rungtynių pabaigoje „Agentus“ atsirevanšavo prieš „Šilainius“ ir išlygino seriją (70:67)

2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 19:32 val., peržiūros: 568

Kovo 15d., ketvirtadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių, Atkrintamosios, aštuntfinalio rungtynės tarp: šeimininkų – „Agentus“ ir svečių „Šilainiai“. Pirmąsias serijos rungtynės 17 taškų skirtumu laimėjo „Šilainiai“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo „Agentus“ ekipa, jau per pirmąsias 5 pirmojo kėlinio minutes šeimininkai susikrovė 8 taškų pranašumą, o praėjus dar porai minučių „Agentus“ jau turėjo 14 taškų persvarą, kėlinio pabaigoje „Šilainiai“ atsilikimą sumažino iki 11 – 12:23.

Antrame kėlinyje „Šilainiai“ pasinaudojo varžovų strigusiu puolimu. Pirmos pusės pabaigoje H. Paulausko 2 taškai paskutinę kėlinio sekundę sumažino svečių atsilikimą iki 4 – 33:37.

Antrąją rungtynių pusę geriau pradėjo „Agentus“ neleisdami varžovams priartėti dar padidino pranašumą. Per daugiau nei puse trečiojo kėlinio „Šilainiams“ pavyko įmesti tik 2 taškus, o šeimininkai atitolo solidžiu 16 taškų skirtumu – 44:60.

Ketvirtą kėlinį „Šilainiai“ pradėjo 11:0 spurtu, o pirmuosius taškus šeimininkams pavyko pelnyti tik įpusėjus kėliniui. Svečiams pavykdavo priartėti prie varžovų, tačiau išlyginti ar persverti rezultato „Agentus“ krepšininkai progos nesuteikdavo. Dramatiškoje pabaigoje V. Bunikio tritaškis nesiekia tikslo ir „Šilainiams“ nepavyksta išlyginti rezultato. „Agentus“ švenčia pergalę ir išlygina serijos iki 2 pergalių rezultatą (1:1) – 67:70 (12:23, 21:14, 11:23, 23:10).

„Agentus“ Mindaugas Galinis:

Pergalę lėme kova, o nesisekė,tai antroje rungtynių pusėje padarytos kvailos klaidos, pradžioje turėjome neblogą pranašumą, kurios nesugebėjome išlaikyti vien tik per klaidas.

Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkę „Šilainiai“ įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:27 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje palaužė „Agentus“ (64:61) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:57 val.)Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „Šilainius“ ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:06 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė SK „Vertigo“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:09 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)KK „Žaibas“ neturėjo ką priešpastatyti prieš „Šilainių“ aikštės gynybą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:41 val.)„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ krepšininkus (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 22:34 val.)Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)