DNC vs Agentus (71:70)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC“ įveikė „Agentus“ ir žengė į pusfinalį

2018 balandžio 06 d., Penktadienis, 16:32 val., peržiūros: 846

Antradienį, balandžio 5 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „30+“ lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „DNC“ bei svečių „Agentus“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas šiame ketvirtfinalyje, o pirmosiose rungtynėse užtikrintą pergalę šventė šiandieniniai šeimininkai. Visų rungtynių metu komandos žaidė labai apylygiai, o rungtynių pabaigoje pergalę nulėmė tik detalės.

Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiu žaidimu, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo svečių ekipa. Visgi, kėlinukui einant į pabaigą, neblogą atkarpą sužaidė „DNC“ ekipa ir įsiveržė kelių atakų atstumu į priekį. Per likusį kėlinio laiką skirtumas neženkliai pakito, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:19. Antrajame kėlinyje „DNC“ ekipa ir toliau sėkmingai laikė savo varžovus užnugaryje, bet ketvirčiui einant į pabaigą, geriau atrodė „Agentus“, kurie pelnė nemažai taškų greitajame puolime ir sumažino atsilikimą iki minimalaus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:38.

Trečiajame kėlinyje niekas per daug nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais ir pirmaujanti komanda taip pat pasikeitė kelis kartus. Didžiąją kėlinio dalį priekyje „Agentus“ ekipa buvo priekyje ir smulkų pranašumą išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:57. Lemiamą ketvirtį „DNC“ pradėjo pelnydama aštuonis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė itin apylygiai ir viskas sprendėsi paskutiniu momentu. Paskutinėmis akimirkomis šansus iškovoti pergalę turėjo abi komandos, bet sėkmė šįkart nusišypsojo „DNC“ ekipai, kuri iškovojo pergalę ir žengė į pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 71:70.

Donatas Budginas („DNC“):
“Ateityje tikimės laimėti lygą. O šiose rungtynėse mums niekas nesisekė, bet džiaugiamės, kad laimėjom. Kaip Dainius pasakė – geriau blogai žaidžiant laimėt, nei gražiai žaidžiant pralaimėt. Geras varžovas, davė gerą kovą, įdomias varžybas ir viskas super“.

„Šernai“ įveikė „Agentus“ ir paliko juos be pergalių (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:44 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „Šilainius“ ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:06 val.)Greitos „DNC“ atakos leido įveikti „Šernus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:09 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)Pirmame kėlinyje „DNC“ susitvarkė su „Šernais“ ir iškovojo triuškinančią pergalę (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:16 val.)„DNC“ po atkaklios kovos įveikė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ bei tapo pirmąja finalo dalyve (2018 balandžio 20 d., penktadienis, 00:32 val.)„Agentus“ iškovojo svarbią pergalę (2018 sausio 05 d., penktadienis, 17:56 val.)P. Butkevičiaus vedama „UNO“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 23:14 val.)„DNC“ 30+ lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:22 val.)