Kauno savivaldybė & Policija vs KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (70:71)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalę pasiekė KK „Žaibas“

2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 20:14 val., peržiūros: 770

Lapkričio 5 dieną, 16:00 val., „Kaustos“ sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Kauno savivaldybė & Policija“ (šeimininkai) ir KK „Žaibas“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje geriau startavo ir 10 taškų pranašumą susikrovė šeimininkai, tačiau KK „Žaibas“ sugebėjo žaidimą išlyginti ir iki pat rungtynių pabaigos vyko labai atkaklus ir lygus krepšinis. Paskutinėmis minutėmis svečiai atsidūrė geresnėje situacijoje, o varžovai griebėsi pražangų taktikos. Šį kartą baudų metimų seriją užsitęsė ypač ilgai, abi komandos ne kartą turėjo šansą persverti rezultatą, tad dramos netrūko. Vis tik sėkmė buvo KK „Žaibas“ pusėje, svečiai atsilaikė iš laimėjo rungtynes minimaliu skirtumu. Susitikimas baigėsi rezultatu 70:71 (21:13, 14:21, 14:14, 21:23).

Rungtynių starte kur kas geriau atrodė „Kauno savivaldybė & Policija“ žaidėjai, kurie nesunkiai nutolo ir jau pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį praanšumą. Svečiams krepšys buvo tarsi užkeiktas, žaidėjai pirmuosius taškus pelnė tik sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes, bet nuo to momento ir jų puolimas išsijudino, o skirtumas ėmė tripti. Nepastebimai skirtumas tarp komandų išnyko ir tapo aišku, kad šiandien laukia gana lygi dviejų, panašaus pajėgumo varžovų dvikova. Ilgoji pertrauka prasidėjo vos taškeliu pirmaujant „Kauno savivaldybė & Policija“ krepšininkams 35:34.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek bangavo, bet ir vėl rezultatas vis dažniau būdavo lygus. Abi komandos tikrai dažnai klydo, nors pataikymas iš žaidimo nebuvo prastas, bet baudų metimai buvo metami tiesiog tragišku taiklumu. Laikas bėgo, o ekipos vis dar rungtyniavo lygiai, tad prasidedant paskutinėms minutėms laukė didelė intriga. Kiek geresnėje situacijoje čia buvo svečiai, kurie turėjo 5 taškų persvarą. „Kauno savivaldybė & Policija“ griebėsi pražangų taktikos, bet nenorėdami praleisti tolimo metimo tuo pačiu atsakė ir KK „Žaibas“. Prasidėjo ilga ir nenuspėjama baudų metimų serija, čia abi pusės vėl pasirodė prastai, baudos skriejo pro šalį, o tai leido abiems komandos siekti pergalės, tereikėjo sumesti baudas. Čia svečius išgelbėjo prieš tai turėtas pranašumas, laikas baigėsi, o galiausiai „Kauno savivaldybė & Policija“ nebeturėjo kada užpulti ir turėjo pripažinti minimalų varžovų praanšumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:71.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris ir žaidėjas Mantas Lapinskas neslėpė džiaugsmo ir rungtynes komentavo trumpai:

„džiaugiamės pasiekę primąją pergalę ir dar prieš šią komandą“.

„Baltic Transline“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Sporto manija“ pervažiavo KK „Žaibą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)UNO atsilaikė prieš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 03:04 val.)Užtikrintai visas rungtynes pirmavę „Baltic Transline“ nukovė KK „Žaibas ‒ Spintumania“ ir iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:23 val.)„UNO“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę SK „Vertigo“ krepšininkai pranoko KK „Žaibas“ ‒ Spintumania komandą (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)