Kauno savivaldybė & Policija vs Šilainiai (77:60)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“

2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 20:25 val., peržiūros: 1029

Spalio 29 dieną, 17:45 val., „Kaustos“ sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Kauno savivaldybė & Policija“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai). Jau pirmojo kėlinko metu „Kauno savivaldybė & Policija“ sugebėjo demonstruoti labai neblogą tempą pagal kurį „Šilainiams“ atsilaikyti buvo labai sunku. Šeimininkams pasiekus solidų pranašumą „Šilainiai“ sugebėjo nors trumpam atsitiesti ir bent jau išvengė sutriuškinimo. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:60 (24:15, 17:13, 19:11, 17:21).

Nors rungtynių pradžia buvo gana lygi, bet dar pirmojo kėlinuko metu „Kauno savivaldybė & Policija“ sugebėjo nutolti, o tai padėjo padaryti greitas žaidimas puolant. Šeimininkai drąsiai atakavo vos gavę progą, nesivėlė į ilgas pozicines atakas, tuo tarpu „Šilainiai“ gal ir galėjo primesti panašų tempą, bet tam sutrugdė tuščias atsarginių žaidėjų suolelis, o pastiprinimas atkeliavo tik įpusėjus antrąjam kėlinukui. Tuo puikiai pasinaudojo šeimininkai, kurie užtikrintai pirmavo ir savo rankose turėjo solidų pranašumą 41:28.

Po ilgosios pertraukos „Kauno savivaldybė & Policija“ net neketino sustoti, dabar jų gretose atsirado aiškus lyderis, juo tapo G.Rūkas, kurio seriją metimų leido komandai labai greitai tolti, kol galiausiai intriga išnyko, o skirtumas priartėjo prie 30 taškų ribos. „Šilainiai“ jau suprato, kad pergalės nepasieks, bet komanda vis tiek kovėsi iki galo, juk ir taškų skirtumas ateityje gali būti svarbus. Svečių gretose didelį kovingumą demonstravo H.Paulauskas, kuris užvedė ir kitus komandos draugus. „Šilainiai“ pralaimėjo, bet skirtumas jau nebebuvo toks didelis ir komanda iš dalies reabilitavosi. Vis tik „Kauno savivaldybė & Policija“ įrodė, kad šiandien yra gerokai stipresnė nei varžovai ir pergalę pasiekė rezultatu 77:60.

Gytis Rūkas („Kauno savivaldybė & Policija“):

„mums padėjo tai, kad varžovai susirinko pavėluotai ir ne visos sudėties, bet ir mes tikrai susirinkom ne pilnos komplektacijos. Stengėmis šiandien išnaudoti savo greitį, nes stumdytis su varžovais po krepšiais būtų buvę labai sunku“.

„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „Šernai“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvokai įveikė negausiai susirinkusius varžovus (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)Pirmame kėlinuke atsiplėšusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:57 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Kauno savivaldybė & Policija” pergalingai pradėjo pusfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:19 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nepasipriešino „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (62:85) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ sutriuškino savo varžovus ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)