LSMU & Statybų vizija vs DNC (61:83)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

LSMU & Statybų vizija atsibuvo tik ketvirtajame kėlinuke, bet to buvo maža pasipriešinti DNC

2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 20:04 val., peržiūros: 576

Sekmadienio vakarą 30+ lygos rungtynese LSMU & Statybų vizija priėmė komandą pavadinimu DNC. Atkaklesnė kova išsilaikė vos penketą pirmojo kėlinuko minučių, kai rezultatas vis dar buvo 6:6, tačiau nuo šio momento svečiai pradėjo tiesiog dominuoti surengę spurtą 18:3 ir po pirmojo ketvirčio pirmaudami 9:24. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nei kiek nesikeitė K. Meiliūno vedami svečiai toliau didino apsukas perimdami kamuolius ir atakas užbaigdami tiesiog iš po krepšio. LSMU & Statybų vizija ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus puolime, tačiau šešis sumetęs G.Davidavičius šiek tiek išjudino blankų šeimininkų puolimą. Vis gi nepaisant visų pastangų po dviejų ketvirčių 23:45 pirmavo DNC.

Trečiajame ketvirtyje DNC pradėję dar geriau gintis ir uždusinę varžovų puolimą greitai išsprendė rungtynių likimą. K.Meiliūnas ir T.Dudzevičius ir toliau tvarkė reikalus puolime, o rezultatas sparčiai augo LSMU & Statybų vizija nenaudai 29:65. Ketvirtasis kėlinukas buvo vėlyvas šeimininkų atgimimas, nors svečiai jau buvo atlikę sąvąjį darbą skirtumas tarp komandų gerokai aptirpo ir rungtynes gan garbingai užbaigę šeimininkai pralaimėjo 61:83.

Po rungtynių komandos greitai išsiskirstė, bet DNC buvo patenkinti savo pergale, o LSMU & Statybų vizija pasinerė į diskusijas su rungtynių teisėjais.

LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 19:55 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:04 val.)„LSMU & Statybų vizija“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 23 d., penktadienis, 20:49 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)Atkakliose rungtynėse “LSMU & Statybų vizija” nepavyko pasiekti pergalės prieš vienus iš grupės lyderių “DNC” (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:22 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nepaliko vilčių „Šilainiai“ (83:58) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:57 val.)Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:27 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)