Acme ‒ Jabra vs DNC (49:84)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 20:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“

2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 1508

Gruodžio 6 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Orion“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME – Jabra“ priemė svečius „DNC“. „DNC“ į rungtynes atvyko penkiese, o šiame sezone turėjo dvi pergales ir vieną pralaimėjimą. „ACME – Jabra“ buvo pralaimėję šešis kartus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė vienas taškas (7:6). Devintą minutę penkių taškų persvarą turėjo „ACME – Jabra“ (15:10). Visgi kėlinio pabaigoje spurtą surengė „DNC“, kurie pelnė septynis taškus be atsako ir laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 15:17.

Antro kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė „DNC“, kurie didino pranašumą. Po dar vienuolikos iš eilės pelnytų taškų komandas skyrė 13 (15:28). Tik septintą minutę, po antros minutės pertraukėlės kėlinyje, pirmus taškus pelnė „ACME – Jabra“ (18:28). Netrukus „ACME – Jabra“ sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (21:28). Aštuntą minutę komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (24:31). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „ACME – Jabra“, kurių pranašumas padidėjo iki 14 taškų 27:41.

Trečio kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „DNC“ (27:47). Trečią minutę pirmus taškus pelnė „ACME – Jabra“ (29:47). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Devintą minutę spurtą pradėjo „DNC“, kurio metu svečiai pelnė septynis taškus be atsako (38:61). Kėlinio pabaigoje „ACME – Jabra“ sumažino varžovų persvarą iki 21 taško (40:61).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo svečių taikliu tolimu metimu (40:64). „ACME – Jabra“ komandos puolimas strigo, o svečių persvara pamažu augo. Baigiantis aštuntai minutei komandas skyrė 39 taškai (44:83). Per likusį laiką „ACME – Jabra“ šiek tiek geriau sužaidė ir sumažino varžovų persvarą iki 35 taškų (49:84). „DNC“ iškovojo trečią pergalę, o „ACME – Jabra“ pralaimėjo septintą kartą.

„DNC“ treneris Gediminas Smuikys: „Šiandien varžovai atrodė keistai. Trise kamuolio neatkovoja, dviese susiduria ir pameta kamuolį. Tiesiog kaip ant ledo žaidžia. Mes penkiese ramiai sužaidėme. Stengėmės žaisti agresyviai, išnaudojome vienas prieš vieną savo stipriąsias žaidimo puses. Nieko daugiau nežaidėme, tieisog apžaidėme vienas prieš vieną.“

Acme ‒ Jabra: Ramūnas Vanagas – 16 tšk., Tadas Žirgulis – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Aurimas Kmita – 9 tšk.

DNC: Ignas Grigaravičius – 32 tšk., Paulius Valentukonis – 18 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 16 tšk. (17 atk. kam.), Donatas Budginas – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)„Uno“ palaužė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:32 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)30+ lygos starte SK „Vertigo“ įveikė „Acme ‒ Jabrą“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)„DNC“ suklupo prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)