LSMU VА & Statybų vizija vs Acme ‒ Jabra (79:65)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą

2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:25 val., peržiūros: 1449

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Orionas“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2/3) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Acme ‒ Jabra“(0/4) .

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką , tačiau pirmieji minimalų pranašumą įgijo svečiai ( 5:8). G.Davidačius žaidė nesustabdomai puolime ir išvedė „LSMU VА & Statybų vizija“ į priekį ( 15:12). Per likusį laiką pas komandas sekė netaiklių metimų serija, bet paskutinėmis sekundėmis šeimininkai pasididino pranašumą dviems taškais – 17:12.

Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko ieta kova , tačiau „Acme – Jabra“ užpuolė keletą greitų atakų ir susigrąžino lyderio vaidmenį ( 20:22). Ekipos demonstravo kietą gynybą ir sunkiai sekėsi rinkti taškus. Kėlinuko pabaigoje „Acme – Jabra“ smeigė tris tritaškius metimus paeiliui , kur įgijo 4 taškų pranašumą – 31:35.

Po ilgosios pertraukos „LSMU VА & Statybų vizija“ lipo varžovams ant kulnų, tačiau svečiai puikiai atsilaikė. Vis dėlto, M.Petrauskas priminė apie save, kur surengė keletą greitų atakų , ko pasakoje šeimininkai persvėrė iniciatyvą į savas rankas ( 41:39). Po minutės pertraukėlės „Acme – Jabra“ toliau lipo varžovams ant kulnų, bet M.Pertrauskas tempė ekipą ant pečių ( per trečią kėlinuką pelnė 16 taškų iš 25 taškų komandos) ir po trijų kėlinių „LSMU VА & Statybų vizija“ pirmavo 4 taškais – 56:52.

Ketvirtame kėlinyje M.Petrauskas toliau siautėjo , kur „LSMU VА & Statybų vizija“ pranašumas išaugo iki 8 taškų ( 65:57). „Acme – Jabra“ ekipa buvo priversta imti minutės pertraukėlę, kad sustyguoti gynybą. Likus žaisti dvi minutes šeimininkai žaidė lyg ant bangos , kur per keletą minučių atotrūkis išaugo iki 18 taškų ( 75:57). „LSMU VА & Statybų vizija“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 79:65

LSMU VА & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 38 tšk., Gražvydas Davidavičius – 21 tšk. (13 atk. kam., 9 išpr. praž.), Tomas Danielius – 7 tšk. (14 atk. kam.)

Acme ‒ Jabra: Darius Arlauskas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Tadas Bendikas – 11 tšk., Ramūnas Vanagas – 11 tšk., Audrius Kmita – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

Vos penkiese susirinkę „LSMU VA & Statybų vizija“ žaidėjai įveikė „Uno“ ekipą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 22:37 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 vasario 04 d., šeštadienis, 01:43 val.)SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)30+ lygos starte SK „Vertigo“ įveikė „Acme ‒ Jabrą“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Agentus“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų „Acme -Jabra“ ekipos. (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 19:48 val.)„Uno“ palaužė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Agentus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU VА & Statybų vizija“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 18:53 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Agentus“ ekipos. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 06:41 val.)