Agentus vs Baltic Transline (86:73)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ kontroliavo rungtynes bei iškovojo pergalę

2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 22:30 val., peržiūros: 1272

Pirmadienį, vasario 6 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Agentus“ bei svečių „Baltic Transline“. Rungtynes kur kas užtikrinčiau pradėjo šeimininkų ekipa, kuri įgijo saugų pranašumą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė jau dviženklis skirtumas, tačiau trečiajame kėlinyje svečiai grąžino intrigą, bet pakovoti dėl pergalės jiems nepavyko.

Pirmąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Agentus“ ekipa, kurie pirmieji pelnė aštuonis taškus be atsako. Sužaidus keturias su puse minutės, pirmuosius taškus pelnė ir „Baltic Transline“ ekipa. Tuomet jie priartėjo prie savo varžovų, bet iškart sėkmingesnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie jau turėjo įgiję ir dviženklį pranašumą. Visgi, kėlinuko pabaigoje šiek tiek tvirčiau atrodė svečių ekipa, kuriai pavyko sumažinti skirtumą iki vienženklio. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:14. Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai vėlgi nesusidūrė su didesnėmis problemomis puolime ir sėkmingai užbaigdavo atakas. Kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai, bet tuomet 11:0 spurtą surengė „Agentus“ ekipa ir įgijo jau 20-ies taškų atotrūkį. Prieš pat kėlinio pabaigą „Baltic Transline“ ekipai dar pavyko apkarpyti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:30.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo taip pat apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Tačiau po kurio laiko „Baltic Transline“ ekipa pradėjo artėti savo varžovų link ir po kelių sėkmingų atakų, jie sumažino atsilikimą iki devynių taškų. Likus žaisti tris su puse minutės iki ketvirčio pabaigos, komandas skyrė 13-a taškų, bet per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai taškų nepelnė, o tuo pasinaudojo svečių ekipa ir smeigė du tolimus metimus, kurie leido jiems priartėti prie savo varžovų ir galimai pakovoti dėl pergalės. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 61:54. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo permainingu žaidimu. „Agentus“ ekipai pavykdavo susigrąžinti dviženklį pranašumą, tačiau tuomet kelias atakas sėkmingai užpuldavo „Baltic Transline“ ekipa ir šis scenarijus pasikartojo kelis kartus. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, komandas skyrė jau 14-a taškų, bet tuomet į lemiamą šturmą sukilo svečių ekipa ir pakankamai greitai pelnė šešis taškus be atsako. Visgi, kitoje aikštelės pusėje N.Sivolovas smeigė tolimą metimą ir taip garantavo savo komandai pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 86:73.

Agentus: Šarūnas Kryžius – 26 tšk. (17 atk. kam.), Nerijus Sivolovas – 13 tšk. (14 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Saulius Jonaitis – 13 tšk., Tomas Misiūnas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Augutis – 12 tšk.

Baltic Transline: Tomas Viršilas – 21 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tadas Navickas – 15 tšk., Mindaugas Leščinskas – 13 tšk., Robertas Petrolis – 12 tšk. (14 atk. kam.)

„Agentus“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 18:52 val.)„Agentus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:37 val.)„Acme ‒ Jabra“ ir toliau lieka be pergalių (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Agentus“ išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:56 val.)Visas rungtynes pirmavę „Agentus“ krepšininkai pasiekė pirmąją pergalę (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)„Agentus“ patiesė pogrupio lyderius (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 23:19 val.)„Baltic Transline“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Agentus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU VА & Statybų vizija“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 18:53 val.)„Agentus“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų „Acme -Jabra“ ekipos. (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 19:48 val.)„Agentus“ užtikrintai įveikė „LSMU VA & Statybų viziją“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)