Kauno savivaldybė & Policija vs Uno (76:74)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

G. Klimavičiaus metimas paskutinę rungtynių sekundę padovanojo „Kauno savivaldybei & Policijai“ pirmąją pergalę

2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 22:09 val., peržiūros: 1240

Lapkričio 27 dieną, Kauno centro sporto mokyklos sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno savivaldybė & Policija“ (0-2) priemė svečius „Uno“ krepšininkus (2-5).

Nuo pat rungtynių pradžios „Uno“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po taiklių A. Olberkio ir R. Gudyno metimų pirmavo 5:10. Kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko dar labiau nutolti, kai šeši paeiliui R. Miliausko taškai padidino „Uno“ persvarą iki dviženklės persvaros 14:24.

Antrojo ketvirčio pradžioje po keturis taškus pelnęs svečių ekipos duetas A.Olberkis ir R.Gudynas padidino savo komandos pranašumą iki 14:32. Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkai M.Kvedaras ir G.Klimavičius, kurių taiklūs tritaškiai metimai leido šeimininkams išlyginti rungtynių rezultatą ir įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 40:40.

Trečiajame ketvirtyje aikštelėje kova virė taškas į tašką. Įpusėjus ketvirčiui taiklus M. Kvedaro metimas padidino aikštelės šeimininkų persvarą iki 52:48. Kėlinuko pabaigoje taiklūs D. Jasinsko metimai leido „Kauno savivaldybei & Policijai“ išlaikyti persvarą savo ekipos rankose, o po trijų ketvirčių šeimininkai pirmavo 60:58.

Ketvirtajame kėlinuke „Kauno savivaldybė & Policija“ spurtavo ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 69:62. Visgi, „Uno“ krepšininkams pavyko išlyginti rezultatą likus 4 sekundėms iki rungtynių pabaigos, kai R.Gudynas, atsikovojęs kamuolį po netaiklaus komandos draugo D. Maciulevičiaus metimo, pelnė du taškus iš po krepšio. Tačiau likusių 4 sekundžių kėlinuke „Kauno savivaldybei & Policijai“ užteko. Paskutinis metimas priklausė G. Klimavičiui, kurio metimas iš vidutinio nuotolio, buvo taiklus, padovanojęs pirmąją pergalę „Kauno savivaldybei & Policijai“. Galutinis rungtynių rezultatas 76:74.

Po rungtynių „Kauno savivaldybės & Policijos“ ekipos žaidėjas R.Miladauskas sakė: „šiaip nesitikėjom laimėti visiškai, nes šiandien susirinkom šeši atakuojantys gynėjai. Jeigu pirmose ir antrose rungtynėse dar po vieną aukštą turėjom kažkokį tai, tai dabar neturėjom nei vieno žmogaus, kuris metrą devyniasdešimt siektų. Visiškai nesitikėjom nieko, tai ačiū Dievui, kad lindo. Varžovas gal neįvertino mūsų. Sakau, patys nesitikėjom, bet komandos valios pastangų dėka pavyko išplėšti pergalę“.

Kauno savivaldybė & Policija: Giedrius Klimavičius – 29 tšk., Mindaugas Kvedaras – 26 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Dominykas Jasinskas – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Uno: Andrius Olberkis – 24 tšk., Raimundas Gudynas – 22 tšk. (19 atk. kam.), Donatas Maciulevičius – 10 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:11 val.)Tik trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelėje pasirodęs G. Klimavičius ištraukė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą į pergalę (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 22:13 val.)Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)Nė taško per lemiamą ketvirtį nepraleidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo sezoną (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)Dramatiškame trileryje „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)