Agentus vs Acme ‒ Jabra (81:64)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 10 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę „Agentus“ krepšininkai pasiekė pirmąją pergalę

2016 lapkričio 10 d., Ketvirtadienis, 19:42 val., peržiūros: 1229

Ketvirtadienį, lapkričio 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Agentus“ ir svečių „Acme – Jabra“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios priekyje žengę aikštės šeimininkai pasiekė pirmąją pergalę rezultatu 81:64 (20:12, 15:21, 30:12, 16:19).

Jau pačioje susitikimo pradžioje 9:0 spurtavę šeimininkai atitrūko. Tik gerokai vėliau pirmuosius taškus pelnę „Acme – Jabra“ nežymiai sušvelnino atsilikimą, tačiau čia pat sekė dar viena rezultatyvi „Agentus“ atkarpa, kurios dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki trylikos taškų. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę svečiai sugebėjo deficitą sumažinti iki vienženklio. Antrame kėlinuke aikštės šeimininkai ir vėl atitolo, tačiau žaidimą jausti pradėję „Acme – Jabra“ ekipos krepšininkai surengė spurtą 2:13 ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Per likusį laiką ir toliau sėkmingai rungtyniavę svečiai prieš ilgąją pertrauką turėjo vos dviejų taškų deficitą. 35:33.

Po ilgosios pertraukos nieko nelaukdami darbo ir vėl ėmėsi „Agentus“, ko pasekoje skirtumas tarp komandų nepastebimai greitai šoktelėjo iki vienuolikos taškų. Kiek vėliau svečiai dar bandė kabintis, tačiau Š.Kryžius, tolimais tritaškiais metimais, tiesiog skandino priešininkų laivą. Bėgant laikui skirtumas tarp komandų tik augo, ko pasekoje po trijų kėlinių jis siekė dvidešimt taškų. Pirmosiomis lemiamos rungtynių dalies minutėmis ir toliau dominavę aikštės šeimininkai dar labiau atitolo, tačiau vėliau šiek tiek atsipalaidavo, kuo puikiai pasinaudoję „Acme – Jabra“ ekipos žaidėjai ėmė mažinti deficitą. Nepaisant to, iniciatyvą išsaugoję „Agentus“ krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. 81:64.

Po nesėkmės Audrius Kmita kalbėjo: „Pritrūko šiek tiek žmonių ir pataikymo. Tokios dvi pralaimėjimo priežastys. Pritrūko bent vieno startinio penketo žmogaus, nes tikrai nebuvo startinis penketas. Aišku, vėlavome į rungtynes, tai jau praradome pirmą kėlinį, per antrą išnaudojome daug jėgų kol „atsikapojome“, na, o paskui trečią kėlinuką paleidome ir viskas, nebesugrįžome“.

„Agentus“: Šarūnas Kryžius – 27 tšk. (14 atk. kam.), Saulius Jonaitis – 21 tšk., Nerijus Sivolovas – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Vaidas Laukaitis – 11 tšk. (12 atk. kam.)

„Acme ‒ Jabra“: Antanas Kilas – 28 tšk. (10 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 15 tšk., Audrius Kmita – 9 tšk.

„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Agentus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:37 val.)Visas rungtynes priekyje žengę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Agentus“ kontroliavo rungtynes bei iškovojo pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Agentus“ patiesė pogrupio lyderius (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 23:19 val.)Po ilgosios pertraukos sustojusi „Agentus“ ekipa iššvaistė persvarą ir patyrė skaudžią nesėkmę (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Agentus“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 18:52 val.)„Agentus“ užtikrintai įveikė „LSMU VA & Statybų viziją“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)