Agentus vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (72:81)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos sustojusi „Agentus“ ekipa iššvaistė persvarą ir patyrė skaudžią nesėkmę

2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 22:16 val., peržiūros: 879

Ketvirtadienį, lapkričio 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Agentus“ ir svečių „Senos skrynios & Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje dominavę aikštės šeimininkai po ilgosios pertraukos sustojo ir buvo priversti pripažinti penkiese žaidusių svečių pergalę rezultatu 72:81 (26:22, 21:10, 6:15, 19:34).

Jau pačioje susitikimo pradžioje tolimais metimais pasižymėjęs S.Jonaitis tempė komandą į priekį, kuri įgijo kelių taškų pranašumą. Įpusėjus ketvirčiui I. Konovalenko taikliu tritaškiu metimu rezultatą išlygino, tačiau kėlinuko pabaigoje spurtavę „Agentus“ žaidėjai įgijo keturių taškų atotrūkį. Antrame kėlinuke ir toliau dominavimą tęsė aikštės šeimininkai, ko pasekoje jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje surengė spurtą 16:4 ir įgijo šešiolikos taškų atotrūkį. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios komandos dar spėjo apsikeisti keliais rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje „Agentus“ išsaugojo solidžią persvarą. 47:32.

Po ilgosios pertraukos dar penkis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai skirtumą tarp komandų padidino iki dvidešimties taškų, tačiau neaišku iš kur jėgų ir motyvacijos suradę „Senos skrynios & Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ žaidėjai surengė spurtą net 0:15 ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Agentus“ dar bandė grįžti į senas vėžes, tačiau žaidimo skonį pajautę svečiai surengė dar vieną spurtą, kurio dėka persvėrė rezultatą savo naudai. Gerokai sutrikę aikštės šeimininkai dar mėgino kabintis, tačiau tvirtai pranašumą iki rungtynių pabaigos laikę svečių žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 72:81.

Po pergalės nugalėtojų treneris Andrius Čekanauskas kalbėjo: „Per ilgąją pertrauką padarėme išvadas, vyrams daviau daug velnių ir tada suprato ką blogai darė. Aišku, gynyba. Pirmoje rungtynių pusėje praleidome 47 taškus, kai, paprastai, per visas rungtynes tiek praleidžiame. Stojome gintis po vieną, nes zoninė gynyba neveikė, išjungėme jų 4 numerį Šarūną Kryžių, tada pradėjome pataikyti, greitos atakos, lengvi taškai. Varžovai prarado pasitikėjimą savo jėgomis ir paskui, aišku sunkiai, bet nugalėjome“.

„Agentus“: Saulius Jonaitis – 20 tšk., Šarūnas Kryžius – 17 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Artūras Kaminskas – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Vaidas Laukaitis – 14 tšk.

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Šarūnas Karūnaitis – 24 tšk. (19 atk. kam., 7 išpr. praž.), Nerijus Bijaminas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Igoris Konovalenko – 15 tšk., Kąstytis Kudarauskas – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Kmitas – 10 tšk. (9 rezult. perd., 7 perimt. kam.)

Po ilgosios pertraukos trumpam intrigą sugrąžinusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ekipa nesugebėjo sulaikyti Justo Ališausko ir patyrė penktą nesėkmę iš eilės (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)Visas rungtynes pirmavę „Agentus“ krepšininkai pasiekė pirmąją pergalę (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Agentus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU VА & Statybų vizija“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 18:53 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)