Agentus vs LSMU VА & Statybų vizija (53:71)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 15 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU VА & Statybų vizija“ išlygino 30+ lygos aštunfinalio serijos rezultatą dvikovoje su „Agentus“

2017 kovo 15 d., Trečiadienis, 21:18 val., peržiūros: 1134

Trečiadienį, kovo 15 -ąją dieną, LSMU Veterinarijos akademijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „30+“ lygos, SC „Orionas“ pirmenybių, aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Agentus“ ir svečių „LSMU VА & Statybų vizija“ komandos. Pirmąjį šios poros sutikimą laimėjo „Agentus“ (75:55).

Nuo rungtynių pradžios į priekį bėgo „Agentus“ krepšininkai (12:5), tačiau „LSMU VА & Statybų vizija“ gynėjo M. Petrausko du tolimi metimai sumažino atsilikimą iki minimumo – 12:11. Šeimininkai atsakė dviem dvitaškiais ir vėl pabėgo į priekį. Tačiau „LSMU VА & Statybų vizija“ krepšininkai pademonstravo sėkmingą puolimą ir laimėję atkarpą 2:10 nutolo nuo varžovų – 18:24.

Antrajame kėlinyje šeimininkai atrodė lyg nesavi ir net penkias minutes jie nepelnė nei taško, o tuo metu komandiškai žaidę svečiai įpusėjus kėliniui jau triuškino savo varžovus– 21:41. Kėlinio pabaije „Agentus“ puolimas kiek atsigavo, tačiau jų varžovai taip pat sėkmingai rinko taškus ir prieš antrąją mačo dalį susikrovė 20 taškų pranašumą – 24:44.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai ir truputį sušvelnino skirtumą. Tačiau ir vėl pradėjo braškėti jų gynyba ir nerezultatyviame kėlinuke sunkiai sekėsi artėti prie oponentų. Nors „Agentus“ bandė mažinti atsilikimą, tačiau „LSMU VА & Statybų vizija“ į tai atsakydavo taikliais metimais. Prieš lemiamą ketvirtį svečių persvara buvo įtikinama – 36:55.

Paskutinis ketvirtis jau buvo tik formalumas. Komandos mažai dėmesio skyrė gynybai, tačiau svečiai nemažino žaidimo tempo, tvirtai pirmavo ir neleido varžovams net pagalvoti apie galimą sugrįžimą bei intrigos atkūrimą. „LSMU VА & Statybų vizija“ krepšininkai pergalę iškovojo užtikrintu pranašumu – 53:71 (18:24, 6:20, 12:11, 17:16).

Agentus: Tomas Misiūnas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 14 tšk., Nerijus Sivolovas – 8 tšk.

LSMU VА & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 36 tšk. (15 atk. kam.), Gražvydas Davidavičius – 15 tšk. (16 atk. kam.), Juozas Kajokas – 8 tšk.

„LSMU VA & Statybų vizija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Agentus“ ekipos. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 06:41 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 vasario 04 d., šeštadienis, 01:43 val.)„Uno“ po atkaklios dvikovos įveikė „Agentus“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 06:23 val.)„Agentus“ išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:56 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU VA & Statybų vizija“ žaidėjai įveikė „Uno“ ekipą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 22:37 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmusi „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)