Plastena vs KKL NGST (97:96)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 13 d., Ketvirtadienis, 21:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

G. Užpalio dvitaškis išplėšė pergalę „Plastenai“

2024 birželio 13 d., Ketvirtadienis, 23:21 val., peržiūros: 194

Birželio 13 dieną, 21:10 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Vasaros" lygos komandos "Plastena" (šeimininkai) ir "KKL NGST" (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, nors didžiąją laiko dalį pranašumą išlaikė "KKL NGST" ekipa, bet lemiamu metu "Plastena" atitiesė, o pergalę jiems atnešė Gyčio Užpalio dvitaškis su sirena. Susitikimas baigėsi rezultatu 97:96 (19:24, 24:30, 27:18, 27:24).

Jau nuo pirmųjų minučių abi komandos stengėsi palaikyti milžinišką intensyvumą, o pirmieji į priekį nutolo "KKL NGST" žaidėjai. Iki pat ilgosios pertraukos vyko taškų lenktynės, kuriuose geriau sekėsi "KKL NGST" ekipai, tad jie ir buvo priekyje po dviejų ketvirčių 43:54.

Antroje rungtynių dalyje "KKL NGST" vos per minutę surinko 4 pražangas, tad "Plastenai" tai tapo puikia proga atsitiesti. Skirtumas nustojo augęs ir kelis kartus sumažėjo iki kelių taškelių. Tačiau visą laiką priekyje išliko "KKL NGST" ekipa. Galiausiai intriga išaugo ir ketvirtojo kėlinuko metu skirtumas išnyko. Prasidėjo kova dėl pergalės ir "KKL NGST" buvo visiškai arti to, nes turėjo 1 taško persvarą, o varžovams likę vos 3 sekundės. Po minutinės pertraukėlės "Plastena" kamuolį atidavė G. Užpaliui, kurio sudėtingas dvitaškis nuo lentos ir išplėšė pergalę "Plastenai". Rungtynės baigėsi rezultatu 97:96.

Paulius Lukaševičius

„Plastena“ be didesnio vargo pasiekė pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 22:39 val.)„Rimo & Patikima linija“ netikėtai lengvai įveikė „Plasteną“ (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Šauktiniai“ paskutinėmis rungtynių minutėmis įveikė beveik visą laiką pirmavusią „Plastena“ ekipą (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 20:01 val.)„Batniavos seniūnija“ iššvaistė 24 taškų pranašumą ir nusileido „Plastena“ ekipai (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:24 val.)Vasaros lygoje į finalinį ketvertą prasibrovė „Plastena“. (2024 liepos 02 d., antradienis, 22:17 val.)„KKL NGST“ lengvai nugalėjo „Batniavos seniūniją“ (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„KKL NGST“ lengvai įveikė „Kauną Mayhem“ (2024 birželio 04 d., antradienis, 22:03 val.)76 Dominyko Grunkio taškai leido lengvai laimėti „KKL NGST“ komandai (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 21:30 val.)„KKL NGST“ įtikinamai įveikė „Šauktinius“ (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:57 val.)„KKL NGST“ atlaikė „Plastenos“ pasipriešinimą ir keliauja į finalą (2024 liepos 03 d., trečiadienis, 23:10 val.)