SERVISA-ICT vs MIKROKODAS (88:63)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 04 d., Antradienis, 21:00 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"Servisa-ICT" nepaliko jokių vilčių "Mikrokodui"

2008 lapkričio 04 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 6614

Šilduvos sporto salėje įvyko "Įmonių+" lygos B pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Servisa-ICT" (šeimininkai) ir "Mikrokodo" (svečiai) komandos. Jau pirmosiomis atakomis šeimininkai pasiuntė svečius į nokdauną spurtuodami 8:0 ir, regzdami labai greitas ir dažniausiai tikslias atakas, iškovojo lengvą pergalę rezultatu 88:63 (21:11; 30:13; 20:19; 17:20).

Nors pirmąjį kamuolį atkovojo "Mikrokodas", tačiau pirmus 8-is "sausus" taškus pelnė "Servisa-ICT" ekipa. Abi komandos žaidė itin greitą krepšinį, nesivargindamos poziciniame puolime. Visgi tokios lenktynės akivaizdžiai parankesnės buvo šeimininkų komandai, kuri po pirmųjų 10-ties kovos minučių turėjo 10-ties taškų pranašumą (21:11).

Antrajame kėlinyje komandos nekeitė žaidimo braižo, tad nenuostabu, kad skirtumas ir toliau augo "Servisa-ICT" ekipos naudai. Verta pažymėti, kad šiame ketvirtyje šeimininkai pradėjo kibiau gintis, tuo tarpu "Mikrokodo" gynyba buvo reta it rėtis – tą akivaizdžiai parodo pražangų kiekis: iki didžiosios pertraukos "Servisa-ICT" taisykles pažeidė 12-a kartų, tuo tarpu "Mikrokodas" vos 2-u kartus. Komandoms išeinant ilsėtis, šeimininkai pirmavo daugiau nei dvigubai (51:24).

Po didžiosios pertraukos "Servisa-ICT" laimėjo atkarpą 10:2 ir skirtumas tapo tiesiog nepadorus: 61:26. Vėliau žaidimas kiek išsilygino, o ketvirčio pabaigoje "Mikrokodo" laimėta atkarpa 8:0 leido šiek tiek sumažinti skirtumą (71:43), tačiau rungynių baigtis jau buvo nulemta.

Ketvirtajame kėlinyje "Servisa-ICT" atsipalaidavo, o svečiai tuo neblogai naudojosi – nors ketvirtį jie laimėjo 20:17, tačiau po paskutinio teisėjų švilpuko pergalę rezultatu 88:63 iškovojo šeimininkų komanda.

Nugalėtojus į pergalę vedė aštriais prasiveržimais varžovų gynybą draskęs G.Sušinskas (31 taškas, 31 naud. balas), I.Plečkaitis (22 taškai) ir trigubą dublį atlikęs A.Šunskis (15 taškų, 10 atk. ir 10 perimtų kam.).

"Mikrokodo" komandoje pastebimiausi buvo dvigubus dublius atlikę M.Reutas (14 taškų, 14 atk. kam.) ir T.Grigas (13 taškų, 10 atk. kam.). 11-a taškų pridėjo A.Jorudas.

"Servisa - ICT" įveikė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 18 d., antradienis, 22:39 val.)"Servisa-ICT" nesunkiai įveikė "Lytagrą" (2009 kovo 10 d., antradienis, 22:14 val.)"Servisa ICT" antrojoje rungtynių pusėje palaužė "BBG" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 02:13 val.)"Lietuvos Dujos" tik antroje rungtynių pusėje palaužė "Mikrokodą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 15:23 val.)"Servisa - ICT" nesunkiai įveikė "Baltijos baldų grupės" ekipą (2009 vasario 27 d., penktadienis, 23:18 val.)"Servisa-ICT" nugalėjo "Autokontaktą", o G.Sušinskas pagerino pelnytų taškų rekordą! (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:03 val.)„Servisa-ICT“ po pratęsimo laimėjo emocijų karą (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 01:31 val.)"Baltijos baldų grupė" iškovojo įtikinamą pergalę prieš "Mikrokodą" (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:36 val.)"Servica-ICT"svečiuose palaužė "Kauno Energiją" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 23:06 val.)"Servisa-ICT" pergalę iškovojo puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:20 val.)