Tetas vs Plastena (33:169)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 21 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Plastena“ pagerino sezono lygos rezultatyvumo rekordą ir nepaliko vilčių klaidose paskendusiai „Tetas“ ekipai

2024 sausio 21 d., Sekmadienis, 17:15 val., peržiūros: 319

Sausio 21 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Tetas“ (0-9) ir „Plastena“ (10-1) ekipų.

Rungtynes „Plastena“ pradėjo spurtu ir sužaidus keturias minutes rezultatas jau buvo 3:21. Ir toliau „Tetas“ ekipos klaidomis naudojęsi svečiai dar labiau tolo ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 10:35.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu „Plastena“ ekipos spurtu, „Tetas“ per kėlinį įmetė vos penkis taškus, o įpusėjus susitikimui rezultatas jau buvo 15:78.

Antroje rungtynių pusėje ir toliau „Tetas“ vos pereidavo vidurio liniją, o tuo naudojęsi „Plastena“ ekipos krepšininkai didino savo persvarą, pagerino lygos sezono rezultatyvumo rekordą ir iškovojo lengvą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 33:169 (10:35, 5:43, 5:42, 13:49).

Mantas Gaubys

„Hidraulinės sistemos“ antrąja sudėtimi pasiekė nesunkią pergalę prieš „Tetas“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Scandagra“ ekipos puikus pirmas kėlinys atnešė lengvą pergalę prieš „Tetas“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Festo“ neturėjo vargo prieš „Teto“ ekipą (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:02 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Donelaičio“ ekipą (2024 kovo 11 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Plastena“ eliminavo „Festo“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:14 val.)Nepertraukiama „Plastena“ pergalių serija tęsiasi (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Plastena“ nesunkiai pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“. (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)Ketvirtame kėlinyje varžovus įveikus „Plastena“ iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje prieš „Festo“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:33 val.)