KAUNO TILTAI vs FORNESTAS (107:58)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

"Kauno tiltai" sutriuškino "Fronestą"

2009 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 21:13 val., peržiūros: 6036
Pirmadienį, gruodžio14 dieną, "Drobės" sporto salėje, "Įmonių" lygos A pogrupio rungtynėse, aikštės šeimininkai "Kauno Tiltai" priėmė svečius "Fornestą" ekipą. Nuo pat rungtynių pradžios dominavę, aikštelės šeimininkai tiesiog nušlavė savo varžovus, rezultatu 107:58.

Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai tvirtai paėmė iniciatyvą į savo rankas. Pirmojoje pirmojo kėlinuko pusėje svečiai laikėsi garbingai, komandas teskyrė keli taškai. Tačiau tai buvo tik rungtynių pradžioje. "Kauno tiltų" vyrai apšilo ir pradėjo smagintis. Įpusėjus kėlinukui jie spurtavo rezultatu 9:0 ir jau pirmajame kėlinuke įgijo dviženklę persvarą (30:18).

Aikštelės šeiminikai turi daug vienodo pajėgumo žaidėjų. Esant tokiam ilgam atsarginių žaidėjų suoleliui, jie sugeba disponuoti savo turima sudėtimi, taip išlaikydami didelį tempą visų rungtynių metu. Šis "Kauno tiltų" privalumas pasireiškė jau antrajame kėlinuke.

Varžovai sugebėjo atsilaikyti pirmąsias tris minutes, tačiau vėliau sekė aikštelės šeimininkų spurtas (10:0) ir jau po antrojo kėlinio jie jau triuškino savo varžovus rezultatu 50:27.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Nors "Kauno tiltai" šiek tiek atsipalaidavo gynyboje, tačiau puolime jie buvo nesustabdomi. Vien per trečiąjį kėlinuką Linas Stanislovaitis pelnė 12 taškų (27 taškai iš viso). "Fornesto" komandą "traukė' Martynas Andrijauskas. Tik jo solo reidai gelbėjo komandą nuo visiškos kapituliacijos. Po trečiojo ketvirčio rezultatas buvo 76:44.

Finalinio ketvirčio metu aikštelėje siautė "Kauno tiltų" komandos kapitonas Mindaugas Mažeika. Vien per paskutinįjį ketvirtį jis pelnė 16 taškų (39 iš viso). Jau pradžioje kėlinuko aikštelės šeimininkai spurtavo rezultatu 15:0 ir vos ne dvigubai sutriuškino savo varžovus – 107:58.

Po rungtynių "Kauno tiltų" komandos kapitonas sakė, jog buvo lengvos rungtynės prieš lengvus varžovus. Taipogi jis pridūrė ,jog jų komandai reikėjo tokių, kad pajaustų žaidimo skonį.

"Vėjų linija & Garliavos Duona" sutriuškino "Fornestą" (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:28 val.)"Kauno tiltai" svečiuose patyrė eilinę nesėkmę (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:18 val.)"Kauno tiltai" nugalėjo "GB UNITED" ekipą (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)"Kauno Energija" svečiuose palaužė "Fornestas" ekipą (2010 vasario 13 d., šeštadienis, 19:36 val.)"Kauno Tiltai" laimėjo rungtynes įtikinama persvara (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.)Po atkaklios kovos "Kauno tiltai" įveikė "Kauno aerouosto" ekipą (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 21:31 val.)"Kamesta" lengvai palaužė "Kauno tiltai" ekipos pasipriešinimą (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Kauno Aerouostas" nepasigailėjo "Fornestas" ekipos (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)"Vaidotėnas" nepasigailėjo "Fornesto" (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)"Kauno Tiltai" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 20:47 val.)