SABONIO KM 94 - ŪKIO BANKAS vs LIETUVOS DUJOS (77:84)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 26 d., Antradienis, 19:30 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Lietuvos dujos" pasiekė dar vieną pergalę (video)

2010 sausio 26 d., Antradienis, 21:28 val., peržiūros: 6123
A.Sabinio KM sporto salėje įvyko B lygos C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Sabonio KM 94 – Ūkio banko" (šeimininkai) ir "Lietuvos dujų" (svečiai) komandos. Nors beveik visų rungtynių metu pirmavo svečiai, tačiau šeimininkai nuolat alsavo priešininkams į nugarą ir privertė juos gerokai "paprakaituoti" susitikimo pabaigoje, kad pastarieji išsaugotų turėtą pranašumą – visgi svečiai atsilaikė ir šventė pergalę 84:77 (25:17; 19:17; 20:21; 20:22).

Nors ginčo kamuolį atkovo "Lietuvos dujos", tačiau pirmuosius 4-is taškus pelnė "Sabonio KM 94 – Ūkio bankas", į kuriuos svečiai atsakė 3-m taškais. Po to žaidimas išsilygino, komandos gana sėkmingai keitėsi rezultatyviomis atakomis, o pirmaujanti komanda pasikeitė 5-is kartus. Visgi antroje ketvirčio pusėje svečiai laimėjo atkarpą 6:0 ir po pirmųjų 10-ties kovos minučių įgijo 8-ių taškų pranašumą (25:17).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje daug sėkmingiau rungtyniavo "Sabonio KM 94 – Ūkio banko" krepšininkai – po keletos sėkmingų atakų šeimininkai sumažino savo atsilikimą iki 3-ų taškų (26:29), tačiau po to kuriam laikui iniciatyvą perėmė "Lietuvos dujos" ir vėl šiek tiek "atitrūko" (36:28). Vėliau žaidimas išsilygino, komandos apsikeitė keliais sėkmingais antpuoliais, o prieš didžiąją pertrauką 10-ties taškų skirtumu pirmavo svečiai (44:34).

Trečiojo kėlinio pradžioje "Sabonio KM 94 – Ūkio bankas" dar kartą sumažino savo deficitą iki 5-ių taškų (43:48), tačiau ir vėl po to "Lietuvos dujos" "pabėgo" į priekį (57:43). Vėliau jaunieji saboniukai surengė spurtą 8:0 ir priartėjo prie prie varžovų (51:57), bet po to jie stabtelėjo, o "Lietuvos dujos" iki ketvirčio pabaigos beveik susigrąžino antrajame kėlinyje turėtą pranašumą (64:55).

Ketvirtajame kėlinyje "Sabonio KM 94 – Ūkio bankas" pradėjo labai aktyviai spausti priešininkus po visą aikštelę ir palaipsniui ėmė mažinti savo atilikimą, kol, likus iki ketvirčio pabaigos šiek tiek daugiau nei trim minutėm, skirtumas ištirpo iki 3-ų taškų (69:72). Tačiau tada į aikštelę sugrįžo R.Mačiulaitis ("Lietuvos dujos"), kuris, išnaudodamas savo patirtį, pelnė 8-is taškus ir taip nulėmė rungtynių baigtį – paskutinis teisėjų švilpukas skelbė svečių pergalę rezultatu 84:77.

Nugalėtojus į pergalę vedė po 19-a taškų pelnę R.Mačiulaitis (18 min.) bei N.Urbanavičius ir 10-mt įmetęs R.Nemeikša.

"Sabonio KM 94 – Ūkio banko" komandoje pastebimiausi buvo 15-a taškų pelnęs M.Krasinskas ir po 12-a įmetę T.Kuckailis, S.Raupys bei K.Vene.

"Lietuvos Dujos" tęsia pergalingą žygį (2009 gruodžio 14 d., pirmadienis, 19:19 val.)"Lietuvos dujos" iškovojo trečiają pergalę iš eilės (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 19:54 val.)"Lietuvos dujos" žengė tvirtą žingsnį pusfinalio link (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:11 val.)"Lietuvos dujos" pogrupyje išlieka vienintele ekipa be pralaimėjimų (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:04 val.)"Lietuvos dujos" dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 18:51 val.)"Lietuvos Dujos" įtikinamai įveikė "Eltechą" (2010 vasario 09 d., antradienis, 23:02 val.)Nesunki "Lietuvos dujų" pergalė (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 21:30 val.)"Lietuvos dujos" atsirevanšavo "Bokštuvai" su kaupu (2010 kovo 30 d., antradienis, 22:10 val.)„Lietuvos dujos“ priešinosi tik du kėlinius (2010 kovo 02 d., antradienis, 00:42 val.)"Lietuvos dujos" be didesnio vargo iškopė į B lygos pusfinalį (2010 kovo 23 d., antradienis, 21:32 val.)