PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs KAUNO TILTAI (80:61)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 19 d., Antradienis, 20:30 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

„Projektų gama GTV & Mobiringas“ tik paskutiniame ketvirtyje palaužė „Kauno tiltus“

2010 sausio 19 d., Antradienis, 23:54 val., peržiūros: 5657
Antradienio vakarą Babtų gimnazijos sporto salėje įvyko dar vienerios antrojo rato varžybos „Įmonių“ lygoje tarp „Projektų gama GTV & Mobiringas“ (šeimininkai) ir „Kauno tiltai“ (svečiai). Rungtynių pradžia buvo sėkmingesnė svečių krepšininkams. Antrojo kėlinio pabaigoje jų persvara buvo šoktelėjusi iki devynių taškų.Po pertraukos iniciatyvą „Kauno tiltai“ atidavė savo varžovams. Puikiai sužaidę paskutinį ketvirtį šeimininkai panaikino turėtą deficitą ir sugebėjo rungtynes laimėti devyniolikos taškų persvara 80:61.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų laimėtu ginčo kamuoliu. Deja pirmoji ataka baigėsi nesėkmingu metimu iš po krepšio. Pirmomis minutėmis „Projektų gama GTV & Mobiringas“ sugebėjo atitrūkti nuo priešininkų iki penkių taškų (9:4). Sėkmingą atkarpą sužaidę svečiai panaikino pranašumą ir pelnę 7 taškus be atsako išsiveržė į priekį (11:16). Per likusį laiką žaidimas susilygino ir po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 18:20.

Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti šeimininkų komandos gynybinės spragos.“Kauno tiltai“ dažniausiai savo atakas užbaigdavo sėkmingais reidais po krepšiu arba perdavimu į baudos aikštelę. Tačiau taiklūs tolimi metimai neleido svečiams toli pabėgti ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 35:40 (17:20).

Trečiame kėlinuke vaizdas aiškiai pasikeitė. Po taiklių V.Griniaus dviejų tolimų metimų šeimininkų komanda sugebėjo įgyti minimalią persvarą (45:44). „Kauno tiltai“nesugebėjo toliau diktuoti žaidimo tempo ir prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo trimis taškais 56:53 (21:13).

Paskutiniame ketvirtyje iniciatyvą tvirtai perėmė šeimininkų krepšininkai. Puikiai žaisdami puolime ir gynyboje jie sugebėjo savo pranašumą padidinti iki dviženklio skaičiaus. Nesitikėję varžovų spaudimo svečiai nebeatsitiesė ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 80:61 (24:8).

Po varžybų pakalbintas „Projektų gama GTV & Mobiringas“ treneris sakė : „ Šiandienos rungtynėse mūsų varžovai pademonstravo labai aukšto lygio krepšinį , tačiau turėdami ilgesnį atsarginių suolelį sugebėjome išplėšti pergalę“

„Projektų gama GTV & Mobiringas“ :
V.Grinis 24 , N.Paulauskas 17.
"Kauno tiltai" : P.Malinauskas 26 (10 atk.kam)

„Projektų gama GTV ir Mobiringas“ eliminavo „Mikrovisatą“ (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:10 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai nugalėjo varžovus (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 00:09 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" po atkaklios kovos palaužė "Olympic casino" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:30 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" toliau žengia be pralaimėjimų (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:23 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" namuose nepaliko vilčių "Fornestas" ekipai (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 22:54 val.)Nesunki "Projektų gama GTV & Mobiringas" pergalė (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" sezono startą vainikavo revanšu (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" rungtynių pabaigoje išlaikė persvarą ir nugalėjo (2010 vasario 02 d., antradienis, 22:18 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Mikrovisatos" (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)