VAIDOTĖNAS vs GB UNITED (108:81)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Ruklos sporto salė, Jonavos raj.

"Vaidotėno" pergalė - dovana mažajam D.Rotmano stebuklui

2009 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 21:41 val., peržiūros: 5213

Ketvirtadienį, “Ruklos” sporto salėje įvyko “Įmonių” lygos rungtynės tarpo “Vaidotėnas” (šeim.) bei “GB United”. Pirmame kėlinuke situacija buvo kėbli – puikiai spurtavę šeimininkai antroje kėlinio pusėje ištižo, tad kėlinukas baigėsi mažu skirtumu. Tačiau puikiai sužaidę trečiajį ketvirtį “Vaidotėnas” sugebėjo susikrauti 35 taškų pranašumą, kurio per ketvirtą kėlinį neišbarstė – pergalę rezultatu 108:81 iškovojo “Vaidotėnas”.

Jau nuo pat rungtynių pradžios tvarkingai bei rezultatyviai žaisdami šeimininkai nesunkiai laimėjo pirmą atkarpą 9:0. “GB United” ekipa buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės, tačiau ji neką tepadėjo – iškart po jos sekė atkarpa 14:6, ir “Vaidotėnas” priekyje buvo jau 17 taškų. Tačiau šeimininkų puolimas šioje vietoje sustojo – kelios klaidos, bei išnaudotos “GB United” progos, ir puiki atkarpa 11:0 sumažino deficitą iki 6 taškų. Minutės pertraukėlė “Vaidotėnui” taip pat nepadėjo – iškart po jos skirtumas ištirpo iki minimumo. Vis tik kėlinio galą sėkmingiau sužaidė “Vaidotėnas – atkarpa 6:2 lėmė, jog po pirmojo kėlinio priekyje 5 taškais buvo “vaidotėnas” ( 29:24 ).

Antrasis kėlinukas prasidėjo sėkminga šeimininkų atkarpa 7:2, o “GB United” ekipai nesugebėjus deramai atsakyti defcicitas netrukus išaugo iki 13 taškų. Likusią kėlinio dalį abi ekipos sugebėjo sužaisti apylygiai, tad skitumui per daug nepakitus ekipas po dviejų kėlinių skyrė 12 taškų ( 52:40 ).

Po ilgosios pertraukos prie šeimininkų prisijungė šeštasis žaidėjas – namų sienos, kurių dėka jau pirmoji kėlinio pusė buvo laimėta rezultatu 20:6. Antroje kėlinio pusėje “Vaidotėnas” neketino mažinti apsukų – ir toliau pasižymėdami rezultatyvesniu žaidimu jie laimėjo antrą pusę rezultatu 16:7 ir po trijų kėlinių jau turėjo 35 taškų pranašumą ( 88:53 ).

Paskutiniame ketvirtyje rezultatyviau pradėjo žaisti ir “GB United” ekipa – nuo pat pirmos minutės pradėję mažinti deficitą svečiai netrukus priartėjo iki 30-ties, o vėliau ir iki 25-ių taškų, tačiau sėkmingiau užbaigdami rungtynes “Vaidotėnas” žaidėjai dar sugebėjo sugrįžti iki 28 taškų pranašumo, ir nugalėjo rezultatu 108:81.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris D.Rotmanis teigė:”Sėkmingai spurtavome, tačiau varžovų pataikyti tritaškiai mus išblaškė. Tačiau susikaupę sugebėjome sužaisti geriau, mums krito metimai iš visų pozicijų, tad nesunkiai nugalėjome. Tikėjomės didesnio pasipriešinimo.

Visa "Vaidotėno" ekipa nuoširdžiai sveikino savo žaidžiantijį trenerį D.Rotmaną su dukrelės gimimu.

"Vaidotėnas" pergalę iškovojo svečiuose (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 20:25 val.)"Vaidotėnas" nepasigailėjo "Fornesto" (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)"Vaidotėnas" toliau žengia į priekį nugalėdami "E-Start Club" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 20:53 val.)"Vaidotėnas" svečiuose privertė pasiduoti "YIT Kausta" ekipą (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:59 val.)Dar viena nesunki "Vaidotėno" pergalė (2010 kovo 02 d., antradienis, 21:45 val.)"Vaidotėnas" be vargo susitvarkė su "YIT Kausta" (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)"Vaidotėnas" nesunkiai įveikė "Kauno aerouostą" (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 21:36 val.)"Vaidotėnas" po atkaklios kovos palužė "Kauno oro uostą" (2009 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:15 val.)"Vaidotėnas" po sunkio kovos palaužė "Teo LT&ACME" ekipą (2010 sausio 26 d., antradienis, 21:56 val.)"Vaidotėnas" tik paskutiniajame kėlinyje palaužė "Celsis & LTC" (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 19:55 val.)