VILKIJOS GIMNAZIJA vs KAUNO STULGINSKIO GIMNAZIJA (92:70)„Krepsinis.net“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 27 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ Vilkijos vidurinė mokykla, Čekiškės g. 73, Vilkija LT-54225

Nesunki "Vilkijos" gimnazijos pergalė

2008 balandžio 27 d., Sekmadienis, 14:47 val., peržiūros: 5333
Šiandien (04-27) "Vilkijos" gimnazija savo aikštėje priėmė "Stulginskio" gimnazijos krepšininkus. Jau pirmajame ketvirtyje į priekį pabėgę šeimininkai iškovojo pergalę 92:70.

Pirmajame kėlinuke rodę puikų puolimą šeimininkai pabėgo nuo savo varžovų rezultatu 31:16.

Antrame kėlinuke kovingiau pradėję atakuoti svečių komandos žaidėjai įrodė , kad net ir atsilikinėdami didelių skirtumu gali varžytis. Po pirmųjų dviejų kėlinukų rezultatas buvo 50:38 (19:22).

Po ilgosios pertraukos
"Vilkijos" gimnazija pajutę savo žaidimą pradėjo triuškinti savo priešininkus. Puikiai dirbdami gynyboje, ženkliai laimėję kovą dėl atšokusių kamuolių po trečio kėlinio padidino savo persvarą iki triuškinamos 29 taškų ribos. Rezultatas buvo 78:49 (28:11).

Ketvirtame kėlinuke atsipalaidavę šeimininkai leido
"Stulginskio" gimnazijos krepšininkams šiek tiek sumažinti persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 92:70 (14:21).

"Vilkijos" gimnazijos komandoje puikes rungtynės sužaidė E.Vaičikauskas 28 taškai ir trigubą dublį atlikęs P.Amanaitis 26 taškai, 10 atkovotų kamuolių 12 išprovokuotų pražangų.

"Stulginskio" gimnazijos ekipoje išsiskyrė 27 taškus pelnęs M.Čipas.
"B" pogrupio lyderių akistatoje pergalę šventė "Vilkijos" gimnazija (2008 balandžio 30 d., trečiadienis, 17:36 val.)"Vilkijos" gimnazija tapo "Krepšinis.net" taurės, trečiosios vietos laimėtoja! (2008 gegužės 24 d., šeštadienis, 16:50 val.)"Stulginskio" mokykla iškovojo sudėtingą pergalę (2008 balandžio 22 d., antradienis, 16:30 val.)Kauno "Šv Mato Šalčiaus" vidurinė mokykla jau po pirmųjų pusfinalio rungtynių užsitikrino vietą finale (2008 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:48 val.)"Vydūno vidurinei mokyklai" pristigo jėgų pabaigoje (2008 balandžio 15 d., antradienis, 16:52 val.)"KTU gimnazija" parodė charakterį ir ketvirtajame kėlinyje sugebėjo sustabdyti beįsivažiuojančius važovus (2008 balandžio 18 d., penktadienis, 17:12 val.)