BMS MEGAPOLIS vs ARV (96:92)„Laikinosios sostinės“ taurė » Atkrintamosios rungtynės
2008 gegužės 29 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"BMS Megapolis" pergalingai žengia toliau

2008 gegužės 30 d., Penktadienis, 00:46 val., peržiūros: 6252
Šiandien (05-30) "Kaustos" sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" taurės varžybos tarp "BMS Megapolis" (šeimininkai) ir "ARV" (svečiai ) ekipų. Po emocingų ir rimtų varžybų, kuriose prireikė ir pratęsimo pergalę rezultatu 96:92 (21:23, 22:16, 23:26, 14:15, 16:12) iškovojo šeimininkų statusą turėjusi ekipa.

Jau pirmosios minutės žadėjo įnirtingas ir kovingas varžybas. Persvara dažnai keisdavosi, todėl aiškaus favorito įžvelgti nepavyko. Kėlinio gale technine pražanga buvo nubaustas šeimininkų ekipos žaidėjas V.Čižauskas. Likusį kėlinį sėkmingiau sužaidę "ARV" krepšininkai po pirmojo kėlinio įgijo dviejų taškų persvarą 21:23.

Antrame kėlinuke svečiai ir toliau geriau gynėsi, taip provokuodami varžovų klaidas. Tačiau jų neišnaudojo ir netrukus "ARV" ekipa atsidūrė besivejančios komandos vaidmenyje. Prieš ilgąją pertraukas rezultatas buvo 43:39.

Po ilgosios pertraukos ekipos ir toliau kovėsi taškas į tašką. Pradžioje svečiai sužaidė neblogą atkarpą pelnę iš eilės 11 taškų.Tuo įgydami penkių taškų persvarą. Netrukus rezultatas išsilygino ir lygi kova tęsėsi toliau. Iki kėlinio pabaigos ne vienai ekipai nepavyko labiau atitrūkti ir po trijų kėlinių komandas skyrė vos vienas taškas 66:65.

Ketvirtame ketvirtyje abi komandos stengėsi iš visų jėgų. Antroje kėlinio pusėje šeimininkams pavyko įgyti 3 taškų persvarą. Tačiau nepavyko jo išlaikyti, praleidus tolimą metimą. Praleidę dar kelis taškus "BMS Megapolio" komandos krepšininkai priešpaskutinėje atakoje baudos metimais išlygino rezultatą 80:80. Paskutinės komandų atakos buvo nesėkmingos.

Pratęsime geriau sekėsi šeimininkų ekipai. Nors praėjus pusei laiko jie ir turėjo dviejų taškų deficitą, tačiau pasipylusios svečių klaidos, ir bandymas gelbėtis tolimais metimais užkirto galimybę iškovoti pergalę. Galutinis šių dramatiškų varžybų rezultatas 96:92.

Po varžybų "ARV" atstovas teigė, kad varžybos buvo geros. Teisėjams skyrė 8 balus.

"BMS Megapolio" treneris teigė, kad komanda žaidė be trijų svarbių antrosios linijos žaidėjų ir tas labai atsiliepė žaidimo kokybei. Teisėjams skyrė 6 balus.

Šeimininkų ekipoje naudingiausiai pasirodė T.Abišala – 22 taškai ir 18 atšokusių kamuolių.

Svečių ekipoje nesustabdomi buvo V.Cholopovas 30 taškų ir dvigubą dublį atlikęs T.Ališauskas 25 taškai ir 10 atšokusių kamuolių.

"BMS Megapolis" nelengvai įveikė "AG Group" (2008 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)"BMS Megapolis" iškovojo lengvą pergalę (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 22:37 val.)"BMS Megapolis" nugalėjo "Kauno energiją" (2008 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)"BMS Megapolis" toliau skinasi kelią "Laikinosios sostinės" taurėje (2008 birželio 06 d., penktadienis, 22:36 val.)"Era+Eternit" nesunkiai įveikė "BMS Megapolį" (2008 birželio 12 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)"ARV" po atkaklios kovos įveikė "Kėdainius" (2008 balandžio 28 d., pirmadienis, 22:34 val.)"Idomus" iškovojo sudėtingą pergalę (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 14:54 val.)"Era+Eternit" antrą kartą įveikė "BMS Megapolį" ir pateko į "LS Didžiosios taurės" pusfinalį (2008 birželio 15 d., sekmadienis, 22:51 val.)"ARV" tik po pratęsimo įveikė "AKS Prosatas - Nekturtas" ekipą (2008 balandžio 30 d., trečiadienis, 22:59 val.)