TONDAS vs AGAVA & ASS E+H (30:120)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 30 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Agava & ASS E+H" be pasigailėjimo nušlavė "Tondas" ekipą

Eilinius savo taškus pelno nugalėtojų ekipos lyderis Almantas Sutkus
2009 spalio 30 d., Penktadienis, 23:19 val., peržiūros: 6433

Šiandien, Panemunės pradinės mokyklos sporto salėjė susitiko "Agava & ASS E+H" ir "Tondas" ekipos. Svečiuose rungtyniavusi "Agava & ASS E+H" ekipa tiesiog nušlavė "Tondas" ekipą rezultatu – 120:30. Nuo pat rungtynių pradžios išryškėjo svečių pranašumas. Jie neturėjo jokių bėdų puldami ir tiesiog smaginosi žaisdami greitą, gražų akiai žaidimą.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje buvo duotas aiškus signalas, jog svečiai atvyko parsivežti pergalės. Viena po kitos sekusios rezultatyvios "Agava & ASS E+H" atakos, žlugdė bent menkiausius "Tondas" ekipos planus iškovoti pergalę. Įspūdingas taiklumas iš dviejų taškų zonos (81,25%) pirmajame kėlinyje nepaliko jokių abejonių. Tuo tarpu "Tondas" ekipa prametė visus 12 metimų. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 37:0.

Antrajame rungtynių kevirtyje "Tondas" ekipa šiek tiek atsigavo ir sugebėjo pelnyti pirmuosius taškus. Po Algio Šimtkūno dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 35 taškų – 37:2. Tačiau "Agava & ASS E+H" toliau spaudė varžovus ir laimėję atkarpą 31:4, padidino skirtumą iki 62 taškų – 68:6. Neprilygstamai rungtyniavo svečių komandos gynėjas Almantas Sutkus, kuris jau per pirmają rungtynių pusę buvo pelnęs 22 taškus. Kėlinio pabaigoje šeimininkai sugebėjo įmesti dar 5 taškus ir komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 70:11.

Antrojoje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė. "Agava & ASS E+H" ir toliau sėkmingai puolė, tuo tarpu priešininkams taškus ir toliau sekėsi pelnyti sunkiai. Po dar vienos sėkmingos atkarpos 22:8, svečiai įgijo dar didesnį pranašumą – 92:19. Baigiantis trečiajam kėliniui "Tondas" sušvelnino skirtumą iki 69 taškų – 94:25.

Ketvirtasis kėlinys kaip ir visa antroji rungtynių dalis tebuvo fomalumas. Puikiai kamuolius skirstęs Audrius Šalaševičius ketvirtajame kėlinyje atliko 5 rezultayvius perdavimus ir iš viso surinkęs 14 rezultatyvių perdavimų tapo lygos lyderiu šioje kategorijoje vidutiniškai atlikdamas po 9,5 rezultatyvaus perdavimo. Po vieno iš jo perdavimų ketvritajame kėlinyje Almantas Sutkus padidino skirtumą iki 80 taškų 107:27. Vėliau "Agava & ASS E+H" dar padidino skirtumą iki 90 taškų. Toks ir buvo galtunis rungtynių skirtumas. Rezultatu 120:30 įtikinamą pergalę iškovojo "Agava & ASS E+H".

"Agava & ASS E+H" naudingiausiai žaidė: Almantas Sutkus (54 taškai, 7 perimti kamuoliai, 57 naudingumo balai), Tomas Tkačiovas (20 taškų, 10 atkovotų kamuolių), Tadas Gaurilčikas (19 taškų, 10 atkovotų kamuolių), Egidijus Dimša (17 taškų 12 atkovotų kamuolių), Audrius Šalaševičius (6 taškai, 14 rezultatyvių perdavimų, 8 atkovoti kamuoliai).

"Tondas" ekipoje labiausiai išsiskyrė: Grigorijus Lavrenovas 6 taškai ir 6 atkovoti kamuoliai.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė, jog skyrėsi komandų lygis ir "Tondas" ekipa, net nesuprato kur jie papuolė. "Agava & ASS E+H" treneris komandai kėlė užduotį laimėti kuo didesniu skirtumu, taip pat kuo geriau sužaisti pajusti rungtynes, kadangi tai yra tik antros rungtynės, treneris reikalavo kuo geresnio susižaidimo.

Pralaimėjusiųjų treneris teigė, jog pralaimėjimą lėmė klaidos, skurdi ginyba, tačiau pastebėjo, jog mato progresą ir mano, kad kuo toliau tuo seksis geriau, mat pirmosiose rungtynėse komanda imetė 21 tašką, šįvakar jau 30 taškų.

"Agava & ASS E+H" nesunkiai nugalėjo "Celsis & LTC" ekipą (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 20:55 val.)"Agava & ASS E+H" namuose palaužė "E-Star club" žaidėjus (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 22:10 val.)"Agava & ASS E+H" komanda pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" II turą pradėjo nušluodama "Tondas" ekipą (2010 sausio 08 d., penktadienis, 21:14 val.)"Agava & ASS E+H" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "S Logistikos" (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Agava & ASS E+H" šešetukas įveikė "JMI & Florvita" penketuką (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 20:08 val.)"AKS Projektai & Argensta" nesunkiai įveikė "Tondas" komandą (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:14 val.)"JMI & Florvita" taip pat nepasigailėjo "Tondo" (2010 sausio 29 d., penktadienis, 22:30 val.)"Agavos & ASS E + H" penketukas įveikė "Kauno švarą & KRG" (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 22:19 val.)"Agava & ASS E+H" reguliarujį sezoną užbaigė pergale (2010 kovo 03 d., trečiadienis, 23:49 val.)