KAMESTA vs "MONEY GYM" (72:67)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 gegužės 24 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kamesta" namuose nugalėjo "Money gym"

2010 gegužės 24 d., Pirmadienis, 23:57 val., peržiūros: 3964

Pirmadienį, Gegužės 24 dieną „KTK“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ rungtynės, kuriose kovos kirvius surėmė „Kamesta“ (šeim.) bei „Money gym“. Rungtynių pradžioje situaciją valdė jaunimas – svečiai nesunkiai pelnydavo taškus, ir po pirmo kėlinuko turėjo minimalią persvarą, tačiau dar antrame kėlinyje vadžias į savas rankas perėmė „Kamesta“ ir atitrūko nuo varžovų per 6 taškus ( 40:34 ). Antroje rungtynių pusėje komandos „sužaidė“ tritaškių konkursą – jį laimėjusi „Kamestos“ ekipa per trečią kėlinuką skirtuma padidino iki 10-ties taškų. Per ketvirtą kėlinuką svečiams dar buvo pavykę sukurstyti intrigą – sumažinus deficitą iki 2 taškų vilty atsigavo, deja, tik iki taiklaus I.Bataičio tritaškio metimo, padidinusio persvarą iki 5 taškų, ir užmušusio svečių viltis. Šiandien rezultatu 72:67 nugalėjo „Kamesta“.

Kėlinuką pradėję atkarpa 2:10 svečiai atrodė nusiteikę rimtai, tačiau išlaikyti šios persvaros jiems nepavyko – netrukus po to sekę 7 "Kamestos" taškai skirtumą sumažino iki minimumo. Likusį kėlinio laiką abi ekipos sužaidė "draugiškai" - apsikeitusios 7-iais taškais skirtumo nebepakeitė (16:17).

Antrasis kėlinukas prasidėjo "Kamestos" atkarpa, kuri pamažu išaugo į žaidimo perėmimą. Žaisdami vis naudingiau šeimininkų žaidėjai netik išlygino rezultatą, bet ir pamažu pradėjo tolti nuo varžovų. Skirtumas dar kėliniui neįpusėjus ūgtelėjo iki 7 taškų, tačiau šioje vietoje ir užstrigo. Iki kėlinio galo ekipos ir vėl didesnės intrigos nepadarė – skirtumas išliko 6 taškai ( 40:34 ).

Po ilgosios pertraukos komandos tarsi "susitarusios" demonstravo tritaškių konkursą – apsikeitusios atitinkamai 5 bei 4 tritaškiais ekipos taip surinko daugiau nei pusę per kėlinį pelnytų taškų. Likusius sudarė dvitaškiai metimai, kuriuos ekipos pataikė po atitinkamai 4 ir 3 ("Money gym" taip pat realizavo vieną baudos metimą). Tad pranokę savo varžovus abiejuose taškų zonose, 4 taškų persvarą šiame kėlinuke įgijo "Kamesta", kas lėmė bendro skirtumo ūgtelėjimą iki dviženklio skaičiaus ( 63:53 ).

Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo su ugnele, tačiau šeimininkai netruko visko sužlugdyti. Esant rezultatui 67:57 svečiai pabandė spurtuoti dar kartą, ir šį kartą – sėkimngai. Po atkarpos, trukusios beveik 7 minutes, skirtumas sumažėjo iki 2 taškų ( 69:67 ), o laiko dar buvo likusios 33 sekundės. Nesugebėję suregzti rezultatyvios atakos šeimininkai įkrito į keblią situaciją – atakai buvo likusios 3 sekundės, o kamuolį išsimesti teko iš užribio. Vis tik laiko I.Bataičiui pakako, kad pelnytų tolimą metimą ir išvestų ekipą 5-iais taškais pirmyn. Svečiai perlikusias sekundes taškų nebepelnė, ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 72:67.

Nugalėtojų treneris R.Dailidė po rungtynių pasakė: "Susirinkom laimėti, ir laimėjom!".

Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "Money Gym" (2010 gegužės 18 d., antradienis, 00:00 val.)"Sabonio mokykla" lengvai įveikė "Money Gym" komandą (2010 gegužės 12 d., trečiadienis, 21:34 val.)"Kamesta" nerezultatyviose rungtynėse palaužė KK "Akademija" komandos pasipriešinimą (2010 gegužės 03 d., pirmadienis, 22:55 val.)Atkakliose ir nervingose rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo "Money Gym" komanda (2010 gegužės 16 d., sekmadienis, 13:17 val.)"Ragai" nugalėję "Money Gym" komandą iškovojo trečią pergalę "Laikinosios sostinės" taurėje (2010 gegužės 05 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Kamesta" išbarstė 18 taškų persvarą ir patyrė nesėkmę namuose (2010 gegužės 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)"Šernai" dėka sėkmingo pirmojo kėlinio nugalėjo "Kamesta" ir pateko į "Mažosios taurės" pusfinalį (2010 gegužės 30 d., sekmadienis, 21:26 val.)"SK Vilkai" pasiekė nesunkią pergalę (2010 gegužės 16 d., sekmadienis, 21:56 val.)"United" svečiuose palaužė "Kamesta" (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 23:37 val.)