LIETUVOS KURČIŲJŲ JAUNIMO RINKTINĖ vs JONAVOS SŠC (60:57)"DAILIOJI" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 vasario 26 d., Penktadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

“Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“ sugebėjo išlaikyti pranašumą.

2010 vasario 26 d., Penktadienis, 22:04 val., peržiūros: 3977
Penktadienio vakarą „KTK“ sporto salėje susitiko dvi „Dailiosios“ lygos ekipos „Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“ (šeimininkai) ir „Jonavos SŠC“ (svečiai).Pirmoje rungtynių pusėje iniciatyvą tvirtai savo rankose laikiusi „LKJR“ sugebėjo susikrauti dvidešimt penkių taškų pranašumą. Antroje varžybų pusėje pradėjus strigti šeimininkių puolimui jų varžovės tuo pasinaudojo ir sugebėjo priartėti. Lemiamose akimirkomis sėkmė labiau šypsojosi "LKJR" komandai ir ji iškovojo pergalę rezultatu 60:57.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo sėkmingiau šeimininkių komandai. Joms pirmoms pavyko atidaryti savo taškų sąskaitą. Susidūrusios su aktyvia gynyba nuo pat rungtynių pradžios svečių krepšininkės sutriko ir „šaudė“ pro šalį. Pirmuosius savo taškus joms pavyko pelnyti tik kėlinio viduryje. Varžovės jau buvo susikrovusios dviženklį taškų skirtumą (16:4). Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis , o pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 18:4.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nepakito. Šeimininkės ir toliau kontroliavo varžybų tempą.Svečių komandai ir toliau nepavyko rasti savo žaidimo tiek puolime tiek gynyboje. Greitą žaidimą demonstruojančios „LKJR“ žaidėjos prieš ilgąją pertrauką sugebėjo susikrauti dvidešimties penkių taškų persvarą 38:13 (20:9).

Po ilgosios pertraukos pradėjo byrėti šeimininkių puolimo mašina. Netaiklūs metimai ir klaidos gynyboje leido svečių ekipai kiek sumažinti deficitą. Tačiau netaiklūs metimai iš po krepšio neleido dar labiau priartėti „Jonavos SŠC“ komandai. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 54:33 (16:20).

Paskutiniame kėlinyje svečių krepšininkės pademonstravo , kad šiandien nėra linkusios taip lengvai pasiduodi. Sužaidusios puikiai pirmąją kėlinio pusę jos sugebėjo pranašumą sumažinti iki 7. Per likusį ketvirčio laiką užvirė tikra kova. Komandos keitėsi viena po kita rezultatyvia ataka. Iki kėlinio pabaigos likus pusei minutės komandas skyrė 3 taškai. „Jonavos SŠC“ krepšininkės nepasinaudojo proga sumažinti deficito iki minimalaus. Atsikovojusios kamuolį po savuoju krepšiu jų varžovės jį išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 60:57 (6:24).

„Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“ : A.Milašauskaitė 24 , J.Jankutė 10.
„Jonavos SŠC“ : J.Kačerauskienė 28 (25 atk.kam) , V.Lisauskaitė 22.
"Lietuvos Kurčiųjų Jaunimo Rinktinė" pasiekė nesudėtingą pergalę (2010 kovo 06 d., šeštadienis, 16:12 val.)"KSM – Aiščiai 3 " neturėjo problemų su Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktine (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 23:00 val.)"Vilniaus DPV" antroje rungtynių pusėje palaužė "Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinę" (2010 kovo 05 d., penktadienis, 19:37 val.)"Dailiojoje" lygoje pergalę iškovojo "KTU" komanda, nugalėjusi "Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinę" (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 17:05 val.)Jonavos "SŠC" laimėjo mažąjį "Dailiosios" lygos finalą (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 22:37 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Jonavos SŠC" krepšininkės (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 18:31 val.)Jonavos "SŠC" svečiuose lengvai įveikė Prienų "Aušrą" (2010 vasario 28 d., sekmadienis, 17:47 val.)"SKK Komanda" pasiekė nesunkią pergalę (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 15:20 val.)"SKK Komanda" palaužė "Jonavos SŠC" krepšininkes (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 00:09 val.)Sudėtinga Jonavos "SŠC" pergalė (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 18:49 val.)