VAIDOTĖNAS vs YIT KAUSTA (94:87)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 kovo 25 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Ruklos sporto salė, Karaliaus Mindaugo g.11, Rukla, Jonavos rajonas

„YIT Kausta“ neleido būti sutriuškintiems „Vaidotėnas“ ekipos

2009 kovo 25 d., Trečiadienis, 22:34 val., peržiūros: 4046

Šį vakarą Babtų sporto salėje susitiko šeimininkų „Vaidotėnas“ ir svečių „YIT Kausta“ ekipos. Pergalė iškovojo aikštės šeimininkai, kurie pirmavo visas rungtynes, jie laimėjo rezultatu 94:87.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, nors šeimininkų ekipa buvo išsiveržus į priekį 7 taškų persvara. Svečiai neleido jiems toliau pabėgti ir prisiviję kovojo kaip lygus su lygiais, nors kėlinio pabaiga geriau sužaidė šeimininkai. Taigi po pirmojo kėlinuko rezultatu 22:20 pirmavo „Vaidotėnas“.

Antrame kėlinyje abi komandos žaidė stiliumi „mesk ir bėk“ o tai geriau sekėsi daryti šeimininkų ekipai, kurie per šį kėlinį įmetė 34 taškus, o jų varžovai daugiau klydę ir prastai pataikę įmetė 21 tašką. Taigi prieš ilgąja pertrauka šeimininkai buvo priekyje gana solidžia 15 taškų persvara 56:41.

Trečiame kėlinyje komandos susikaupė ir stengėsi nedaryti daug klaidų. Aikštelėje vyko atkakli kova, abi komandos apsikeitinėdavo taikliomis atakomis, nors šeimininkai buvo išsiveržę į priekį 22 taškų skirtumu, bet svečiai skirtumą sumažino. Todėl trečias kėlinukas baigėsi rezultatu 78:63.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkai norėjo susikrauti kuo didesni pranašumą, tačiau jiems to padaryti nepavyko. O svečiam puikiai sekėsi sušvelninti rezultatą. Taigi po finalinio švilpuko šeimininkų ekipa šventė pergalę 7 taškų skirtumu 94:87.

„Vaidotėnas“ ekipoje geriausiai atrodė Edvardas Eidikis pelnęs 25 taškus.

„YIT Kausta“ išsikyrė Tomas Klimavičius surinkęs 23 taškus.

Šeimininkų treneris po varžybų sakė, jog gynyba buvo bloga, abi komandos tik metė, o gale nesisekė pataikyti, norėjosi laimėti 20 taškų skirtumu, o gavosi kaip visada.

Svečių ekipos treneris teigė, kad rungtynių baigti nulėmė ramus žaidimas antroje rungtynių pusėje, nes tada sužaidėme ramų krepšinį.

„Teo LT“ sutriuškino savo varžovus (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Teo LT" per paskutinį ketvirtį nebepavijo „Vaidotėno“ krepšininkų (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:36 val.)"Kamesta" namuose nusileido "Vaidotėnui" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 00:04 val.)"YIT Kausta" nesunkiai įveikė "Kautros" ekipą (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)Triuškinanti "Vaidotėno" pergalė (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 19:02 val.)"YIT Kausta" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco" (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:57 val.)Sunki, bet užtikrinta "Vaidotėno" pergalė (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 19:01 val.)"YIT Kausta" nesunkiai palaužė Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:41 val.)"Bioprojektas" neatsilaikė prieš "Vaidotėną" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:47 val.)"YIT Kausta" įveikė "Bioprojekto" krepšininkus (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)