BALTVESA vs KAUNO RAMI (79:61)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 01 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr.20, Kaunas

"Baltvesa" nesunkiai nugalėjo "Kauno Rami" komandą

Nugalėtojų lyderis ir komandos siela Sergej Korokov
2010 gegužės 01 d., Šeštadienis, 17:44 val., peržiūros: 5685
Šeštadienį, gegužės 1 dieną įvyko vienerios KKL varžybos. „Laikinosios sostinės“ taurės H grupės varžybas žaidė aikštės šeiminikai „Baltvesa“ ir svečiai „Kauno Rami“. Šiom komandom tai buvo pirmos varžybos šių metų „Laikinosios sostinės“ taurėje. Rungtynes geriau pradėjo „Baltvesa“, kurie sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu 7:2. Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmą ketvirtį keturiais taškais pirmavo šeimininkai (19:15). Antrame kėlinyje „Baltvesa“ pamažu didino persvarą, kuri sužaidus pusę varžybų buvo 18 taškų (44:26). Antroje varžybų pusėje „Baltvesa“ įgytą persvarą išsaugojo ir iškovojo pirmą pergalę „Laikinosios sostinės“ taurėje rezultatu 79:61.

Pirmas varžybose taškus „Baltvesos“ komandai taikliu dvitaškiu pelnė V.Tirva. Netrukus „Kauno Rami“ komandos kapitonas Š.Petraitis rezultatą išlygino (2:2). Sužaidus tris minutes, po penkių iš eilės „Baltvesos“ taškų jie pirmavo rezultatu 7:2. Prasidėjus devintai pirmo ketvirčio minutei D.Mikalauskas („Kauno Rami“) pelnė du taškus bei sumažino varžovų persvarą iki minimumo (11:10). Aikštėje toliau vyko atkakli kova. Sužaidus truputi daugiau nei aštuonias minutes rezultatas tapo lygus (15:15). Netrukus tritaškį pataikė S.Korolkov („Baltvesa“) (18:15). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai persvarą padidino dar vienu tašku. Po pirmo kėlinio rezultatu 19:15 pirmavo „Baltvesa“.

Prasidėjus antram kėliniui šeimininkai spurtavo rezultatu 6:0 bei pirmą kart šios dienos varžybose įgijo dviženklį pranašumą (25:15). Sužaidus penkias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (27:19). Tada sekė „Baltvesos“ spurtas 11:2 po kurio šeimininkai pirmavo 17 taškų. Paskutines dvi minutes komandos žaidė lygiai. Sužaidus du ketvirčius rezultatu 44:26 pirmavo „Baltvesa“.

Trečio kėlinio pradžioje P.Grigaitis („Kauno Rami“) pataikė du dvitaškius (44:30), bet netrukus R.Švagždys („Baltvesa“) atsakė taikliu tolimu metimu (47:30). Suižaidus šešias minutes „Kauno Rami“ sumažino šeimininkų pranašumą iki 11 taškų (50:39). 10 iš eilės R. Švagždžio („Baltvesa“) pelnytų taškų padėjo šeimininkam padidinti persvarą iki 21 taško (60:39). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei komandas skyrė 24 taškai (65:41), o taiklus T. Petrošiaus („Kauno Rami“) tritaškis tik truputi sumažino didelę „Baltvesos“ persvarą. Šiame ketvirtyje R.Švagždys („Baltvesa“) pelnė 18 iš 21 komandos taško.

„Kauno Rami“ dviem taikliais dvitaškiais pradėjo ketvirtą ketvirtį (65:48). Daugiau sumažinti persvaros šeimininkai neleido ir sužaidus keturias minutes pirmavo 19 taškų skirtumu (71:52). Penki iš eilės svečių pelnyti taškai vėl; šiek tiek aptirpdė didelį „Baltvesos“ pranašumą (71:57). Komandom dar buvo like žaisti keturias minutes. Varžybų pabaigoje „Baltvesa“ atsatė pirmoje rungtynių pusėje įgytą persvarą ir nugalėjo rezultatu 79:61.

Po varžybų „Baltvesos“ komandos treneris sakė: „Ištikro labai skirtingo lygio komandos. Krito mum tritaškiai, daug pataikė ketvirtas numeris.“

„Baltvesa“: R.Švagždys 26, S.Korolkov 13, V.Tirva 12
„Kauno Rami“: D.Mikalauskas 15 (19 atk. kam.), P.Grigaitis 14 (12 atk. kam.), Š.Petraitis 14
"Grizliai" be didesnio vargo nugalėjo "Kauno Rami" ekipą (2010 gegužės 03 d., pirmadienis, 22:59 val.)"Baltvesa" nepasigailėjo "Statybų Vizijos & LVA" (2010 gegužės 18 d., antradienis, 00:19 val.)Trečioji "Baltvesos" pergalė iš eilės (2010 gegužės 09 d., sekmadienis, 17:11 val.)"Baltvesa" iškovojo lengvą pergalę (2010 gegužės 08 d., šeštadienis, 18:28 val.)Favoritų dvikovoje "Spartos" pergalė po pratesimo (2010 gegužės 15 d., šeštadienis, 19:12 val.)"Sparta" ir toliau turnyre žengia be pralaimėjimų (2010 gegužės 12 d., trečiadienis, 22:27 val.)"Kauno Rami" pergalę šventė po puikios varžybų pabaigos (2010 gegužės 09 d., sekmadienis, 19:52 val.)"Kauno Rami" išbarstė turėtą persvarą, bet išsaugojo pergalę (2010 gegužės 14 d., penktadienis, 23:03 val.)"Radijas Tau" peržengė "Baltvesa" barjerą ir pateko į "Laikinosios Sostinės" taurės ketvirtfinalį (2010 gegužės 23 d., sekmadienis, 19:36 val.)