VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs VĖJAS (63:57)Pavasario taurė 2011 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 gegužės 02 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Aukuro vidurinė mokykla, Ašigalio g. 23, Kaunas LT-49151

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" prasibrovė į ketvirtfinalį

2011 gegužės 02 d., Pirmadienis, 23:39 val., peržiūros: 5288

Pirmadienio vakarą KKL "Pavasario taurėje 2011" paaiškėjo paskutinis "Iššūkio" taurės ketvirtfinalio dalyvis. Dvikovoje tarp "Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" bei Prienų "Vėjo" sprendėsi paskutiniojo kelialapio savininkas. Nors svečiai užtikrinčiau pradėjo susitikimą ir ilgą laiką pirmavo, tačiau antroje susitikimo dalyje iniciatyvą perėmė šeimininkai ir dėka sėkmingo savo aukštaūgių žaidimo iškovojo sunkią pergalę rezultatu (63:57).

Susitikimą keturiais taškais iš eilės pradėjo "Vėjų Linija & Garliavos Duona", tačiau greitai svečiai atsakė dviem Justino Abraičio taškais ir Artiomo Marchockio tritaškiu (4:5). Paulius Bartuška dvitaškiu vėl išvedė šeimininkus minimalia persvara priekin, tačiau svečiai dar kartą susigrąžino sau persvarą (6:9). Vytautas Vaškevičius iš keturių mėginimų pataikė dvi baudas ir vėl sumažino savo ekipos deficitą iki vieno taško (8:9). Tačiau Artiomas Marchockis kėlinuką užbaigė asmeniniu šou, pelnydamas septynis taškus iš eilės, o Vytautas Vaškevičius ir toliau vienas bandė "traukti" paskui save visą gana vangiai atrodančią komandą (10:16).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai iš Prienų spurtavo 3:6 ir padidino savo pranašumą iki 9 taškų (13:22). Giedrius Kaubrys pelnė du taškus, tačiau čia pat "Vėjo" ekipos kapitonas Tomas Kavaliauskas pataikė iš toli ir svečių pranašumas pirmą kartą susitikime pasiekė dviženklį (15:25). Panašu, kad "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pagaliau padarė atitinkamas išvadas ir surengė atsaką 8:2 bei priartėjo prie savo varžovų (23:27). Kėlinio paskutinius taškus ir vėl pelnė Artiomas Marchockis realizuodamas vieną baudą iš dviejų (23:28).

Po ilgosios pertraukos Vytautas Vaškevičius ir Aleksandras Marchotckis apsikeitė taikliais dvitaškiais (25:30), tačiau greitai įvyko esminis rungtynių lūžis. "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pradėjo kur kas sėkmingiau gintis, bei visus taškus puolime "versti" iš po krepšio. Šeimininkai laimėjo atkarpą 13:0 ir gerokai pagerino savo padėtį (38:30). Artiomas Marchockis realizuodamas baudas kiek priartino "Vėją" prie aikštės šeimininkų (38:33). Laurynas Varnas kėliniui baigiantis pelnė du taškus, o Tomas Kavaliauskas atsakė taikliu tritaškiu metimu (40:36).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai" keturis taškus pelnė Vytautas Vaškevičius, dar du pridėjo Laurynas Varnas (46:36). Edgaras Viržaitis pataikė iš toli, bet šeimininkai atsakė dar keturiais taškais (50:39). Artiomas Marchockis pamatęs, kad didesnio pastiprinimo puolime iš draugų nesulauks, ėmė pats tvarkyti visus reikalus. Žaidėjas smeigė tris tritaškius iš eilės, sumažino savo komandos deficitą iki 6 taškų (54:48). Tas pats Artiomas Marchockis pelnė savo komandai dar du taškus, bet šeimininkai atsakė 9-iais ir skirtumas vėl šoktelėjo iki dviženklio (63:50). Panašu, kad "Vėjų Linija & Garliavos Duona" per liskusį laiką nebetikėjo galintys išleisti pergalę iš savo rankų ir kiek atsipalaidavo. Tuo netruko pasinaudoti "Vėjas". Prieniškiai per likusį kėlinuko laiką dar spėjo surengti spurtą 0:7 bet tai didesnės įtakos rungtynių baigčiai jau neturėjo (63:57). "Vėjų Linija & Garliavos Duona" keliauja į ketvirtfinalį, kur jų jau laukia "Grizliai".

Po rungtynių "Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" treneris Vytautas Merkelis sakė: "Kadangi turėjome vargo su varžovais, reiškias komandos buvo apylygės. Galbūt iš anskto patikėjome savo pergale, o varžovai sužaidė tikrai gerai. Nepataikėme iš po krepšio ir rungtynės pelnytai buvo apylygės. Manau, kad tik didelio savo užsispyrimo dėka antroje pusėje mes juos palaužėme. Varžovai jauni ir perspektyvūs, jų pergalės manau dar prieš akis".

"Vėjo" trenerio pareigas ėjęs Aurimas Liuiza po susitikimo kalbėjo: "Net nežinau ko šiandien trūko. Buvo sunku žaisti kai teisėjai leido po krepšiu kietą kovą. Iš aikštelėjos išėjome apdaužyti, apdraskyti. Sveikiname varžovus su pergale, bet reikia aikštėje žaisti krepšinį, o ne boksuotis. Vis tik, dėl pralaimėjimo kalti patys. Varžovų ekipoje žaidžia vienas žmogus. Varžovų komanda nebloga, bet žaidžia labai grubiai. Linkime jiems kuo didžiausios sėkmės, gal su tokiu žaidimu dar ir čempionais taps..."

"Vėjų Liniją & Garliavos Duoną" į pergalę vedė: Vytautas Vaškevičius 23 taškai (26 atk. kam, 5 rez. perd), Laurynas Varnas 19 taškų

"Vėjo" gretose išsiskyrė: Artiomas Marchockis 30 taškų, Tomas Kavaliauskas 15 taškų (7 atk. kam)

"Grizliai" patiesė "Vėjų Linija & Garliavos Duona" ir keliauja į pusfinalį (2011 gegužės 09 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" be vargo įveikė BC "Studentus" (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:43 val.)31 kartą suklydusi "Vėjų linija & Garliavos duona" sugebėjo nugalėti "Bipa" (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Kauno Švara" nugalėjo "Vėjų Liniją & Garliavos Duoną" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 00:01 val.)Prienų "Vėjas" nupūtė "Pievų Gėles" (2011 balandžio 16 d., šeštadienis, 15:34 val.)"Skaitmeninė Elektronika" su "Vėju" vargo du kėlinius (2011 balandžio 17 d., sekmadienis, 18:08 val.)"Sparta" po pratęsimo įveikė "Vėją" (2011 balandžio 09 d., šeštadienis, 14:31 val.)