KK AKADEMIJA vs BC FOBAS (73:66)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"KK Akademija" tik po pratęsimo paužė "BC Fobas" ekipą

2010 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 5747

Lapkričio 24 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės tarp "KK Akademija"(šeimininkai) bei "BC Fobas"(svečiai). Visas rungtynes pirmavę aikštelės šeimininkai sugebėjo išbarstyti 11 taškų pranašumą ir jiems teko žaisti pratęsimą. Tačiau jame "KK Akademija" atrodė daug geriau, labiau susikaupus, ir laimėjo, rezultatu 73:66.

Jau nuo pirmojo ketvirčio aikštelės šeimininkai spaudė savo varžovus į kampą. "KK Akademija" tiesiog dominavo po varžovų krepšiu, imdavo vieną kamuolį po kito, kartodavo metimus. Svečių ekipą gelbėjo tik taiklūs tolimi metimai, nes baudos aikštelėje jiems sekėsi ganėtinai sunkiai. Po pirmojo kėlinuko kamndas skyrė 4 taškai – 16:12.

Antrajame kėlinuke pradėjo ryškėti vis didesnis "KK Akademijos pranašumas". Per visą ketvirtį jie leido savo varžovams pelnyti vos du dvitaškius. Aikštelės šeimininkų gretose tiesiog nesulaikomas buvo Robertas Trepočka, netik pelnęs 19 taškų, bet ir sugebėjęs atkovoti net 16 kamuolių. Tuo tarpu svečių ekipą gelbėjo tik puikus komandos lyderio Povilo Mickūno žaidimas. Per šį ketvirtį šis žaidėjas pataikė net 3 tolimus metimus ir taip neleido varžovams atitrūkti. Rezultatas – 36:25.

Po ilgosios pertraukos svečiai padarė išvadas. "BC fobas" ekipa pradėjo kibiau gintis, darė mažiau klaidų. Jie netgi sugebėjo išlyginti kovą dėl atšokusių kamuolių. Aikštelės šeimininkai pradėjo nervintis, nebūdingai sau klysti. Tuo pasinaudojo svečių ekipa, ketvirčio laikui einant į pabaigą, jau minėtasis Povilas Mickūnas pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir gražino intrigą – 48:44.

Ketvirtasis kėlinukas buvo itin nerezeltatyvus. Komandos didelį dėmesį skyrė gynybai, o puolime žaidė gan vangiai. "KK Akademija", bijodama tolimų metimų išplėtė savo gynybą, pradėjo dengti iš arčiau. Tuo kaip mat pasinaudojo "BC Fobas ", nes atsirado spragų baudos aikštelėje. Pirmąsias 5 ketvirčio minutes jie laimėjo skirtumu 3:11 ir išsiveržė į priekį,rezultatu – 51:55. Po šio šalto dušo aikštelės šeimininkai nepasimetė, paėmė minutinę pertraukėlę ir sustatė viską į savo vietas. Likus 24 sekundėms, svečiai turėjo kamuolį bei lygų rezultatą, tačiau taškų pelnyti nepavyko ir teko žaisti pratęsimą – 57:57.

Pratęsimo metu "KK Akademija" žaidė daug drausmingiau. Jie nepadarė nei vienos klaidos, laimėjo lentą ir sugebėjo išplėšti sunkią pergalę, rezultatu 73:66.

Po rungtynių "KK Akademija" komandos treneris L.Juknys sakė: " Komanda yra išretinta traumų, sukandę dantis surinkom vos 8 žmones. Pabaigoje pritrūko šiek tiek agresyvumo, tačiau pradėjome drausmingiau gintis, "chebra" parodė kovotojų charakterį ir laimėjome."

"KK Akademija" sutriuškino "Kauno prekybos ir verslo mokykla & Rami" ekipą (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 22:32 val.)"KK Akademija" išplėšė sunkią pergalę (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 21:59 val.)"KK Akademija" antrąjį turą pradėjo pergalingai (2011 sausio 12 d., trečiadienis, 22:58 val.)"KK Akademija" turėjo pripažinti "Korys-2" pranašumą (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 23:10 val.)"KK Akademija" pateko į ketvirtfinalį (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:16 val.)"KK Akademija" svečiuose neturėjo vargo su "KMAiK" (VIDEO) (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)"KK Akademija" sutriuškino "A komandos" jaunuosius krepšininkus (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 20:33 val.)"BC Šernai" antrąjį turą pradėjo triuškinančia pergale prieš "BC Fobas" (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 21:38 val.)"KK Akademija" užtikrintai įveikė negausiai susirinkusius Šakių "Splito" krepšininkus (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 21:54 val.)Emocijų kupinose rungtynėse "Ice" palaužė "FC Fobas" (2011 vasario 20 d., sekmadienis, 22:02 val.)