BALTIJOS BALDŲ GRUPĖ vs VILNIAUS AUTOBANGINIAI (85:53)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 23 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

Skaudus kauniečių antausis vilniečiams

Vytauto Remeikio dėjimas po komandos draugo perdavimo "opey op" stiliumi
2007 kovo 23 d., Penktadienis, 22:03 val., peržiūros: 3857
Šį penktadienio vakarą "Didžiosios Mero Taurės" E pogrupyje "Baltijos Baldų Grupė" savoje aikštėje priėmė "Vilniaus Autobanginius". Kaunas eilinį kartą mokė Vilnių krepšinio paslapčių. Šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios dominavo aikštėje ir nors tai ir nebuvo geriausios jų rungtynės sutriuškino varžovus rezultatu 85:53.

"BBG" dvikovą pradėjo spurtu 10:2 ir taip nuo pirmųjų minučių išsiveržė į priekį. Vilniečiai labai dažnai klydo, o jų priešininkai šias dovanėles neretai versdavo į lengvus taškus. Baldžiai pamažu didino savo atotrūkį ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo dešimčia taškų – 23:13.

Ir antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė – vyravo ramus krepšinis. Baldžiai tvirtai laikė žaidimo vadžias savo rankose bei krovėsi pranašumą. Autobanginiai sunkiai rasdavo kelių varžovų krepšio link ir per šį kėlinuką įmetė vos 7 taškus. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 49:20.

Po pertraukos žaidimas išsilygino, nes viskas šiose rungtynėse jau buvo aišku. Po trijų kėlinių ekipas skyrė 22 taškai – 65:35, o galutinis dvikovos rezultatas buvo 85:53.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos treneris Tomas Strioga kalbėjo: "Prieš susitikimą prisibijojom varžovų, nes apie juos visiškai nieko nežinojom, o šiaip rungtynės buvo geros tuo, kad galėjom paeksperimentuot ir susižaist po trijų savaičių pertraukos".

Vilniečių idėjinis lyderis Justas Leonavičius teigė, kad jo ekipai trūksta susižaidimo, nes tris savaites vyrai nesitreniravo.

"BBG" gretose rezultatyviausias buvo Vytautas Remeikis pelnęs 21 tašką, 17 įmetė Marius Kandrotas, 12 – Modestas Kuraitis.

"Vilniaus Autobanginių" ekipoje 16 taškų surinko Darius Semėnas, 9 – Paulius Balčiūnas.

"BBG" susitikimo teisėjams Tomui Baniui ir Povilui Čižauskui skyrė po 9, "Vilniaus Autobanginiai" po 10 balų.
"Baltijos Baldų Grupė" pogrupio varžybas baigė nepatyrusi pralaimėjimo (2007 balandžio 03 d., antradienis, 22:59 val.)"VST" pergalę iškovojo tik paskutinėmis sekundėmis (2007 balandžio 27 d., penktadienis, 22:26 val.)Aikštelėje karaliauja Kaunas (2007 kovo 31 d., šeštadienis, 08:46 val.)Vilniečiai nusileido ir "Triobet.com - Etapas" ekipai (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 00:25 val.)"Baltijos Baldų Grupė" tęsia pergalingą žygį "Didžiojoje Mero Taurėje" (2007 kovo 27 d., antradienis, 22:52 val.)