ELTECHA vs SPORTO FĖJA (74:81)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 22 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

"Eltecha" neatsilaikė prieš "Sporto fėja"

2008 vasario 22 d., Penktadienis, 22:11 val., peržiūros: 6633
Šiandien (02-22) Jachtklubo sporto salėje įvyko "Įmonių+" lygos varžybos. Jose susitiko "D" pogrupio lyderiai "Eltecha" (šeimininkai) ir "Sporto fėja" (svečiai) . Per visas rungtynes vyko labai įtempta kova. Persvara svyruodavo tai į vieną tai į kitą pusę. Galiausiai paskutinio kėlinio gale taikliau pataikę baudos metimus pergalę iškovojo "Sporto fėja" rezultatu 74:81.

Pirmas kėlinys prasidėjo dviem šeimininkų tritaškiais. Taip įsiverždami į priekį nuo pirmų minučių. Varžovai šiek tiek užsnūdę gynyboje per šį kėlinį praleido dar tris tolimus metimus. Nors ir puikiai pataikę "Eltecha" komandai nepavyko susitraukti didelės persvaros. Pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 19:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje ir toliau sėkmingai žaidė "Eltecha" krepšininkai, kurie po spurto 8:3 atitrūko nuo varžovų iki penkių taškų. Svečiams ir toliau nesisekė stabdyti priešininkų snaiperių. Pralaimėję paskutinę kėlinio atkarpą 12:0 , šeimininkai įgijo didžiausią persvarą varžybose. Rezultatas buvo 46:37 (27:20).

Trečią kėlinį įspūdingai pradėjo "Sporto fėja". Laimėję atkarpą 4:10 jie priartėjo prie varžovų iki penkių taškų. Įpusėjus kėliniui, panaudoję varžovų ginklą prieš juos, įmetė du tritaškius ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau per likusį žaidimo laiką svečiai nesugebėjo sustabdyti varžovų be pražangos. Nusiuntę prie baudų metimo linijos šeimininkų žaidėją davė progą išlyginti rezultatą. Jam tai pavyko padaryti. Kėlinio rezultatas buvo 12:19, o bendras 58:56.

Ketvirtame kėlinyje abi komandos įrodė , kad sieks tik pergalės.Taikliau atakavę svečiai išplėšė pergalę. Rezultatas buvo 74:81 (16:25).

Teisėjų darbu abi komandos buvo nepatenkintos ir nekomentavo.
"Kauno Autobusai" atsirevanšavo "Sporto Fėjai" (2008 vasario 25 d., pirmadienis, 23:25 val.) "Eltecha" didesnio pasipriešinimo nesulaukė (2008 vasario 08 d., penktadienis, 21:13 val.)"Eltecha" užtikrintai įveikė "Vaidotėną" (2008 vasario 15 d., penktadienis, 21:18 val.)Atsipalaidavusi "Sporto Fėja" vos neprisižaidė (2008 vasario 19 d., antradienis, 00:06 val.)"Kauno švara - KRG" nepajėgė pasipriešinti "Sporto fėjai" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:56 val.)"Eltecha" namuose nugalėjo "Kauno autobusus" (2008 kovo 07 d., penktadienis, 21:03 val.)"Eltecha" namuose iškovojo lengvą pergalę prieš "Vėjų liniją" (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:20 val.)"Eltecha" iškovojo trečiają pergalę iš eilės (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 20:46 val.)"Sporto fėja" įveikė "ESS" (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Kauno autobusai" pergalę pasiekė po puikiai sužaisto ketvirtojo kėlinio (2008 vasario 04 d., pirmadienis, 22:43 val.)