KAUNO GRŪDAI & SRG vs VAIDOTĖNAS (91:73)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 kovo 30 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Po labai kovingų ir permainingų varžybų didžiuliu skirtumu nugalėjo "Kauno grūdai & SRG" komanda

2011 kovo 30 d., Trečiadienis, 22:08 val., peržiūros: 4503

Kovo 30 dieną, 19.45 val., "J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių komandos "Kauno grūdai & SRG" ir "Vaidotėnas". Rungtynių pradžioje visą laiką turėję vytis savo varžovus, bet antroje dalyje persvėrę rezultatą savo naudai ir puikiai žaidę visą likusį laiką po įtemptos kovos net aštuoniolikos taškų skirtumu nugalėjo "Kauno grūdai & SRG" krepšininkai rezultatu [91:73].

Rungtynių pradžioje pirmieji kamuolį atkovojo šeimininkai, "Kauno grūdai & SRG" krepšininkai, tačiau pirmosios savo atakos jie nesugebėjo užbaigti taikliu metimu, tada atšokusį kamuolį atkovoję svečiai, "Vaidotėnas" krepšininkai, atsakė ne tik greita ataka bei pelnytais taškais, bet ir išprovokuota pražanga, po kurios svečiai buvo priekyje trijų taškų skirtumu. Tik tada pirmuosius du taškus pelnė šeimininkai. Toliau sekė sėkminga svečių komandos atkarpa, kurią jie laimėjo 8:0 ir išsiveržė į priekį devynių taškų skirtumu. Pirmajame kėlinuke šeimininkai žaidė praktiškai be klaidų, tačiau jiems labai sunkiai sekėsi taikliais metimais pelnyti taškus, be to, jie kovą dėl atšokusių kamuolių pralošė net tris kartus, todėl svečiai nesunkiai laimėjo pirmąjį ketvirtį šešių taškų skirtumu. Antrojo kėlinuko pradžią sėkmingiau žaidė šeimininkai, kurie buvo net prisiviję varžovus iki dviejų taškų skirtumo. Tačiau svečiai spurtavo ir vėl atitrūko. Skirtumas tarp komandų buvo dešimt taškų. Tačiau kėlinuko pabaigoje dviemis iš eilės gražiais dėjimais užbaigęs atakas Martynas Dipartas ne tik pakėlė savo komandos dvasią, bet ir tarsi pasakė priešininkams, jog mes neketiname pasiduoti. Sužaidus puse rungtynių rezultatas buvo [36:44].

Po ilgosios pertraukos pailsėję šeimininkai ėmė žaisti kur kas ryžtingiau ir ketvirtąją kėlinuko minutę pelnydamas du taškus Andrius Matuzevičius pagaliau persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Šiame kėlninuke šeimininkai buvo nesustabdomi, jie suklydo tik du kartus, kai priešininkai padarė net vienuoliką klaidų, be to, jie net penkis kartus perėmė kamuolį bei žaidė gražų komandinį žaidimą. Svečiai tokiam netikėtam šeimininkų spurtui buvo nepasiruošę, todėl jų žaidimas išsibalansavo ir pasidarė padrikas. Tuo pasinaudoję šeimininkai ne tik atlošė aštuonių taškų deficitą, bet ir sugebėjo keturiolika taškų išsiveržti į priekį. Paskutiniajame kėlinuke užvirė tikra kova. Šeimininkai kiek galėdami stengėsi dar daugiau išsiveržti į priekį, o svečiai žūt būt neleisti jiems to padaryti. Abiejų komandų krepšininkai kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir dėl kiekvieno taško. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai buvo atitrūkę net dvidešimties taškų skirtumu, tačiau jiems pritrūko laiko, o svečiai sugebėjo dar dviemis taškais sušvelninti atsilikimą. Daug jėgų pareikalavusios rungtynės baigėsi "Kauno grūdai & SRG" komandos pergale aštuoniolikos taškų skirtumu [91:73].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris, sakė, jog varžybos buvo sunkios, ypatingai pirmoji jų dalis, žaidėme lyg užmigę, kur kamuoliai krito, nė vieno iš mūsų nebuvo, todėl pralošėm lentą ir pirmuosius du kėlinius. Antroje pusėje išėjome labiau susikaupę, paspaudėme priešinkus, o jiems pasimetus įgijome nemažą persvarą, kurią iki pat rungtynių pabaigos dar šiek tiek padidinome.

Pralaimėjusios komandos treneris sakė, jog pradžioje žaidėme gerai, tačiau preišininkų spaudimas išmušė mus iš vėžių, pradėjome daryti daug klaidų ir leidome varžovams išsiveržti bei nugalėti, tačiau žadėjo savo aikštėje atsigriebti.

"Kauno grūdai & SRG": Martynas Dipartas 30 (10 atk. kamuolių), Mantas Masilionis 24 (10 atk. kamuolių, 7 rezult. perdavimai, 5 perimti kamuoliai, 6 išpr. pražangos), Juozas Keršys 13 (5 išpr. pražangos), Mindaugas Gilius 11.

"Vaidotėnas": Edvardas Eidikis 30, Valdas Kačerauskas 15 (10 atk. kamuolių), Mantas Ragulis 12, Saulius Talačka 5 (10 atk. kamuolių, 6 rezult. perdavimai).

Po permainingos kovos pergalė atiteko "Kauno Grūdai & SRG" komandai (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 22:09 val.)1-osiose pusfinalio rungtynėse 24 taškų skirtumu nugalėjo "Kauno grūdai & SRG" (2011 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)Po intriguojančios kovos rungtynių pabaigoje"Įmonių" krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybes laimėjo "Kauno Grūdai & GSR" komanda! (2011 gegužės 14 d., šeštadienis, 16:56 val.)Atkaklioje kovoje "Vijora" nusileido "Kauno Grūdams & SRG" ekipai (2011 vasario 03 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Atkakliose ir permainingai vykusiose varžybose pergalę iškovojo "Vaidotėnas" (2011 sausio 04 d., antradienis, 21:26 val.)"Best 4 You NN & KMU IT" neatsilaikė prieš "Kauno Grūdai & SRG" (2010 gruodžio 03 d., penktadienis, 23:03 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" iškovojo pergalę, tačiau į finalą pateko "Kauno Grūdai & SRG" (2011 gegužės 10 d., antradienis, 23:07 val.)Itin kietoje pogrupio lyderių kovoje pergale džiaugėsi "Kauno Energetikos Remontas & Buritus" (2010 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:41 val.)"Lietuvos dujos" įveikė "Kauno grūdus & SRG" (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 21:57 val.)"Kauno grūdai & SRG" sutriuškino "Vaidotėną" (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:29 val.)