OBELIŲ GIMNAZIJA vs UTENOS "SAULĖS" GIMNAZIJA (81:93)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 01 d., Ketvirtadienis, 16:00 val. @ Obelių gimnazijos sporto salė, Mokyklos g. 6, Obeliai, Rokiškio raj.

Obelių gimnazija namuose nusileido Utenos "Saulės" gimanzijai

2010 balandžio 01 d., Ketvirtadienis, 20:52 val., peržiūros: 6382
Obelių gimnazijoje susikovė Obelių ir Utenos Saulės gimnazijų krepšininkai. Uteniškiams reikėjo įsimesti dar vieną pergalę į savo sąskaitą, na o obeliečiams tai buvo vienintelis šansas pasiekti revanšą po po pralaimėjimo Utenoje, be to iškovoti nors vieną pergalę turnyre.

Abi komandos stojo akistaton be pajėgiausių žaidėjų. Uteniškiai neturėjo pagrindinio įžaidėjo Tomo Kazicko, obeliečiams trūko 3 žaidėjų kuriais būtų užtikrinta ūgio persvara, o tuo pačiu išlaikytas didesnis žaidimo tempas. Bet viską turėjo išspręsti tik tie žaidėjai, kurie žaidė aikštelėje.

Varžybas abi komandos pradėjo be didelių ceremonijų, puolė atakuoti ir gynybai dėmesio skyrė mažiau, o tuo tarpu šaltoka salė (nes kūrenimo sezonas obeliuose jau pasibaigęs) truputi trukdė ir vienai ir kitai komandai užbaigti tiksliau atakas, nors gana rezultatyvus pirmas kėlinukas įspėjo apie įnirtingą kovą . Jis baigėsi 21:22 uteniškių naudai.

Antrasis kėlinukas buvo labai panašus kaip pirmas, be didelių gynybinių problemų abi komandos šaudė metimais, bet šį kartą pusė rungtynių laiko parodė jog uteniškiai jau lipa pergalės link daug rimčiau ir rezultatas švieslentėje degė 44:39.

Obeliečiams padėti komplikavo dar ir tai, kad obelių gimnazijos centrai jau turėjo po 3 pražangas, o pilnaverčio keitimo treneris neturėjo. O tuo tarpu uteniškiai antrąją varžybų pusę pradėjo dar rimčiau nusiteikę, ir aktyvios gynybos dėka padidino taškų persvarą ir šovė į priekį, 3 kėlinuką laimėdami 30:14.Reikia pažymėti kad 10 taškų 3 kėlinuke obeliečiams pelnė Laurynas Tarvydavičius.

Pradedant 4 ketvirtį Obelių gimnazijos aukštaūgiai praktiškai buvo išeliminuoti iš žaidimo, kadangi Simas Spaičys jau turėjo 5, o Tomas Mekšėnas 4 asmenines pražangas. O dar kaip „tyčia“ pasireiškė pagrindinių žaidėjų nuovargis, tad pabaigą rungtynėse kontroliavo uteniškiai. Nors atrodė kad pabaiga jau aiški dar vilčių šiek tiek teikė obeliečių aktyvi gynyba, ir keli perimti kamuoliai, bet pergalei nebebuvo likę jėgų, o tuo labiau laiko, 4 kėlinuką obeliečiai laimėjo 29:19, bet to nepakako. Finalinė sirena skelbė Utenos Saulės gimnazijos pergalę rezultatu 93: 81.

Obelių gimnazija- Laurynas Tarvydavičius 34 tšk., Tomas Mekšėnas 18 tšk. 10 atkov. Kamuolių

Utenos saulės gimnazija- Paulius Černiakovas- 24 tšk., Paulius Baltaduonis- 19 tšk.

Utenos "Saulės" gimnazija parklubdė Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 22 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Pasvalyje susitiko "Krepšinis.net" debiutantės (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla KKL "Krepšinis.net" turnyro"Iššūkio" taurės pusfinalyje (2010 balandžio 29 d., ketvirtadienis, 19:45 val.)Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija sutriuškino Obelių gimanziją (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 16:00 val.)Eilinė pasvaliečių pergalė (2010 balandžio 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Startavo "Krepšinis.net" Aukštaitijos pogrupis (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 13:16 val.)Eilinė triuškinanti Pasvaliečių pergalė (2010 balandžio 10 d., šeštadienis, 23:58 val.)Pirmoji Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus pergalė išvykoje Obeliuose (2010 kovo 19 d., penktadienis, 23:09 val.)