BC SPURTAS vs ATLETAS (51:76)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 30 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

„Atletas“ buvo pranašesnis prieš „BC Spurtą“

2009 sausio 30 d., Penktadienis, 23:45 val., peržiūros: 4005

Šiandien (01.30) Kauno kolegijos sporto salėje vyko „Aukso“ lygos rungtynės tarp vietos „BC Spurto“ ir svečių – „Atleto“ krepšininkų. Visa varžybų laiką didinęs persvarą „Atletas“ iškovojo nesunkią pergalę, rezultatu 51-76.

Pirmasis kėlinys prasidėjo dvejomis iš eilės sėkmingomis svečių atakomis. Varžovai taip pat atsakė taikliais metimais, tačiau „Atletui oavyko šiek tiek atitrukti ir po pirmojo kėlinio svečiai jau pirmavo 11-17.

Antrasis ketvirtis prasidėjo sėkmingai aikštelės šeimininkams, tačiau „Atletas“ neleido per daug priartėti ir kėlinio viduryje sugebėjo ne tik atstatyti 6 taškų pranašumą, tačiau ir padidinti skirtumą iki dviženklio, o po sėkmingai sužaistos kėlinio pabaigos rezultatas tapo 25-39.

Po rungtynių ilgosios pertraukos „BC Spurtas“ spurtavo ir sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų 36-42, tačiau ir vėl pasikartojo antrojo kėlinio scenarijus, kai kėlinio pabaigoje svečiai skirtumą gerokai padidino. Kėlinys baigėsi 13 taškų „Atleto“ pranašumu 45-58.

Paskutiniame ketvirtyje buvo gausu klaidų ir tik trečią rungtynių minute po kelių sėkmingų svečių atakų pavyko pelnyti taškus, o kėlinio viduryje „Atletas“ savo pranašumą dar labiau padidino. Rungtynės baigėsi solidžia svečių komandos pergale, rezultatu 51-76.

Po rungtynių kalbinti „Atleto“ komandos žaidėjai džiaugėsi pergale, o aikštelės šeimininkai neslėpė pralaimėjimo kartėlio.

„Bangos energetika“ įveikė „BC Spurtą“ (2009 vasario 14 d., šeštadienis, 14:30 val.)"Statybų Vizija & LVA" įrodė pranašumą prieš "BC Spurtas" (2008 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:27 val.)"Kentus" tik po pratęsimo palaužė "BC Spurtą" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 19:39 val.)Įtikinama "Varaidos" pergalė prieš 'BC Spurtą" (2009 vasario 20 d., penktadienis, 21:53 val.)"Autofanai" įveikė "BC Spurtą" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)"BC Spurtas" iškovojo pergalę prieš "Atletą" (2009 kovo 06 d., penktadienis, 21:39 val.)"Atletas" pergalę šventė po permainingos paskutinės minutės (2009 vasario 10 d., antradienis, 23:05 val.)"Atletas" sutriuškino "Krepšinis.net" komandą (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 23:18 val.)"Bangos Energetika & DIREMTA" šventė įtikinamą pergalę prieš "BC Spurtas" (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)"Atletas" nesunkiai įveikė "Kentus" ekipą (2009 kovo 10 d., antradienis, 23:07 val.)